Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dospělí

02- I.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
7
0
48:15
104:41
748:436
14
2
Tenis Dobříš A
Tisknout
6
1
49:14
101:38
712:523
13
3
LTC Rudná
Tisknout
4
3
31:32
69:71
567:570
11
4
TJ Měchenice
Tisknout
3
4
34:29
70:60
599:500
10
5
TO SK Mělník B
Tisknout
3
4
28:35
62:76
544:608
10
6
LTC Beroun
Tisknout
3
4
24:39
56:83
556:654
10
7
Baník Příbram
Tisknout
1
6
19:44
49:91
491:691
8
8
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
19:44
45:96
467:702
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2013
1
Baník Příbram TO SK Mělník B
2:7
7:14
71:101
Zápis o utkání - oficiální
2
Tenis Dobříš B LTC Slovan Kladno B
3:6
6:14
52:105
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Beroun TJ Měchenice
2:7
5:14
64:94
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Rudná Tenis Dobříš A
2:7
6:15
65:105
Zápis o utkání - oficiální
2
8.5.2013
5
TO SK Mělník B LTC Rudná
4:5
9:11
62:86
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis Dobříš A LTC Beroun
9:0
18:1
119:71
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Měchenice Tenis Dobříš B
8:1
16:2
102:35
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Slovan Kladno B Baník Příbram
8:1
17:3
111:54
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2013
9
LTC Slovan Kladno B TO SK Mělník B
9:0
18:2
118:39
Zápis o utkání - oficiální
10
Baník Příbram TJ Měchenice
3:6
6:12
49:96
Zápis o utkání - oficiální
11
Tenis Dobříš B Tenis Dobříš A
0:9
2:18
67:114
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Beroun LTC Rudná
5:4
11:9
88:82
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2013
13
TO SK Mělník B LTC Beroun
5:4
10:10
89:87
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Rudná Tenis Dobříš B
6:3
13:8
82:63
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenis Dobříš A Baník Příbram
8:1
16:4
103:52
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Měchenice LTC Slovan Kladno B
4:5
10:11
80:86
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2013
17
TJ Měchenice TO SK Mělník B
3:6
6:12
72:84
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Slovan Kladno B Tenis Dobříš A
6:3
14:8
112:85
Zápis o utkání - oficiální
19
Baník Příbram LTC Rudná
3:6
7:12
68:86
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenis Dobříš B LTC Beroun
3:6
8:12
79:93
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2013
21
TO SK Mělník B Tenis Dobříš B
4:5
10:10
92:72
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Beroun Baník Příbram
5:4
11:9
95:83
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Rudná LTC Slovan Kladno B
2:7
6:15
68:108
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenis Dobříš A TJ Měchenice
6:3
12:6
84:79
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2013
25
Tenis Dobříš A TO SK Mělník B
7:2
14:5
102:77
Zápis o utkání - oficiální
26
TJ Měchenice LTC Rudná
3:6
6:12
76:98
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Slovan Kladno B LTC Beroun
7:2
15:6
108:58
Zápis o utkání - oficiální
28
Baník Příbram Tenis Dobříš B
5:4
13:9
114:99
Zápis o utkání - oficiální