Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dospělí

02- I.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Kročehlavy
Tisknout
7
0
50:13
105:34
742:443
14
2
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
6
1
48:15
102:38
724:449
13
3
TO SK Mělník B
Tisknout
5
2
39:24
85:55
656:533
12
4
Baník Příbram
Tisknout
4
3
25:38
56:86
521:618
11
5
LTC Beroun
Tisknout
3
4
24:39
54:83
520:636
10
6
Sokol Nučice
Tisknout
2
5
26:37
63:81
565:636
9
7
TJ Měchenice
Tisknout
1
6
19:44
42:92
446:670
8
8
Spartak Rožmitál
Tisknout
0
7
21:42
47:85
434:623
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2012
13
TO SK Mělník B LTC Beroun
6:3
12:6
91:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Scholz Marek
12
Abrahám Ondřej
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Fiala Marek
12
Novák Antonín
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Smotlachová Jana
9
Mittigová Patricie
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Kohoutová Nikola (H)
1
Mlejnková Petra
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kopecký David
6
Košnář Philip
4
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
6.
Paur Roman
3
Raba Ondřej
4
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Scholz Marek
Fiala Marek
12
12
Novák Antonín
Košnář Philip
4
4
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Kowanda Petr
Kopecký David
3
6
Abrahám Ondřej
Raba Ondřej
3
4
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Smotlachová Jana
Kohoutová Nikola (H)
9
1
Mittigová Patricie
Mlejnková Petra
6
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
91
71
12
6
6
3

Soupiska TO SK Mělník B

jméno
nar.
BH
1
Lenc Jakub
28.01.1988
412
12
2
Lukyanov Alexey (Z)
29.10.1992
1829
3
3
Scholz Marek
26.03.1987
450
12
4
Fiala Marek
02.06.1978
388
12
5
Kopecký David
05.10.1995
871
6
6
Stočes Martin
27.05.1990
1452
4
7
Paur Roman
12.01.1973
2084
3
8
Kowanda Petr
02.09.1995
1898
3
9
Kalivoda Adam (H)
17.04.1997
2588
1
10
Krejza Jiří
28.03.1961
2588
1
21
Smotlachová Jana
03.06.1994
228
9
22
Smotlachová Eva
08.10.1991
398
6
23
Holomková Veronika
28.07.1995
703
4
24
Kohoutová Nikola (H)
05.10.1997
1042
1

Soupiska LTC Beroun

jméno
nar.
BH
1
Abrahám Ondřej
22.03.1990
2482
3
2
Novák Antonín
07.01.1975
1143
4
3
Košnář Philip
25.04.1975
1303
4
4
Raba Ondřej
21.11.1977
1217
4
5
Svoboda Michal
26.09.1979
1069
6
6
Koukol Michal
11.12.1991
958
6
7
Pokorný Tomáš
21.06.1991
2377
3
8
Zikmund Tomáš
20.06.1987
2588
1
9
Rybka Martin
28.02.1996
2588
1
10
Šudoma Ondřej
26.06.1990
2588
1
11
Dobeš Jan
30.06.1997
2588
1
12
Vokurka Jiří
28.06.1965
2588
1
21
Mittigová Patricie
27.11.1993
304
6
22
Mlejnková Petra
17.10.1993
333
6
23
Koldovská Lenka
23.03.1986
806
3
24
Zímová Jana
03.07.1993
1042
1
25
Macková Dana
24.06.1986
1042
1
26
Dlouhá Lucie
05.01.1992
1042
1
27
Klocová Kateřina
13.07.1993
1042
1