Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2009

Věková kategorie: dospělí

02. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pelhřimov B
Tisknout
5
2
41:22
86:49
670:513
12
2
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
5
2
35:28
76:64
635:592
12
3
TJ TK MANE Hluboká n.V. B
Tisknout
4
3
36:27
75:59
640:549
11
4
TK Tábor B
Tisknout
4
3
34:29
75:64
629:552
11
5
TJ Jiskra Třeboň A
Tisknout
3
4
30:33
66:73
584:636
10
6
TK MAS Sezimovo Ústí B
Tisknout
3
4
29:34
66:73
611:618
10
7
LTC Humpolec
Tisknout
2
5
25:38
54:82
543:672
9
8
SK TK Vodňany
Tisknout
2
5
22:41
52:86
519:699
9

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
2.5.2009
1
TK Pelhřimov B TK Tábor B
5:4
11:9
73:79
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Humpolec TJ TK MANE Hluboká n.V. B
4:5
8:10
75:83
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Jiskra Třeboň A SK TK Vodňany
5:4
10:9
88:77
Zápis o utkání - oficiální
4
TK ZVVZ Milevsko A TK MAS Sezimovo Ústí B
5:4
10:10
90:100
Zápis o utkání - oficiální
2
9.5.2009
5
TK Tábor B TK ZVVZ Milevsko A
4:5
8:11
63:82
Zápis o utkání - oficiální
6
TK MAS Sezimovo Ústí B TJ Jiskra Třeboň A
5:4
11:9
90:78
Zápis o utkání - oficiální
7
SK TK Vodňany LTC Humpolec
7:2
14:5
106:75
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ TK MANE Hluboká n.V. B TK Pelhřimov B
2:7
5:14
71:105
Zápis o utkání - oficiální
3
16.5.2009
9
TJ TK MANE Hluboká n.V. B TK Tábor B
7:2
15:5
110:75
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pelhřimov B SK TK Vodňany
4:5
8:11
91:94
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Humpolec TK MAS Sezimovo Ústí B
7:2
14:7
108:89
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Jiskra Třeboň A TK ZVVZ Milevsko A
5:4
12:11
104:108
Zápis o utkání - oficiální
4
30.5.2009
13
TK Tábor B TJ Jiskra Třeboň A
6:3
13:7
101:63
Zápis o utkání - oficiální
14
TK ZVVZ Milevsko A LTC Humpolec
8:1
16:3
108:54
Zápis o utkání - oficiální
15
TK MAS Sezimovo Ústí B TK Pelhřimov B
1:8
2:16
37:106
Zápis o utkání - oficiální
16
SK TK Vodňany TJ TK MANE Hluboká n.V. B
0:9
2:18
43:117
Zápis o utkání - oficiální
5
6.6.2009
17
SK TK Vodňany TK Tábor B
3:6
7:14
81:112
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ TK MANE Hluboká n.V. B TK MAS Sezimovo Ústí B
4:5
8:11
81:86
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Pelhřimov B TK ZVVZ Milevsko A
8:1
17:2
113:62
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Humpolec TJ Jiskra Třeboň A
5:4
10:10
91:91
Zápis o utkání - oficiální
6
20.6.2009
21
TK Tábor B LTC Humpolec
7:2
14:4
91:47
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Jiskra Třeboň A TK Pelhřimov B
5:4
10:9
77:78
Zápis o utkání - oficiální
23
TK ZVVZ Milevsko A TJ TK MANE Hluboká n.V. B
5:4
11:9
82:87
Zápis o utkání - oficiální
24
TK MAS Sezimovo Ústí B SK TK Vodňany
8:1
16:4
113:47
Zápis o utkání - oficiální
7
27.6.2009
25
TK MAS Sezimovo Ústí B TK Tábor B
4:5
9:12
96:108
Zápis o utkání - oficiální
26
SK TK Vodňany TK ZVVZ Milevsko A
2:7
5:15
71:103
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ TK MANE Hluboká n.V. B TJ Jiskra Třeboň A
5:4
10:8
91:83
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Pelhřimov B LTC Humpolec
5:4
11:10
104:93
Zápis o utkání - oficiální