Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2009

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
7
0
52:11
107:27
744:402
14
2
Lokomotiva Praha A
Tisknout
5
2
36:27
79:59
648:560
12
3
SK Satalice A
Tisknout
5
2
35:28
78:64
657:604
12
4
TK LTC 1927 Michle A
Tisknout
5
2
34:29
74:64
622:588
12
5
TJ Solidarita Praha B
Tisknout
3
4
30:33
66:75
622:650
10
6
LTC Radotín A
Tisknout
2
5
25:38
53:81
513:617
9
7
TJ Radlice B
Tisknout
1
6
21:42
48:92
466:700
8
8
Sprint Sport.stavby B
Tisknout
0
7
19:44
49:92
565:716
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
16.5.2009
10
LTC Modřany 2005 C Sprint Sport.stavby B
9:0
18:1
111:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hejduk Marek
9
Richter Stanislav
4
6:0
6:1
0:0
12
1
2
1
1
0
2.
Děd Pavel
9
Jehne David
4
3:6
6:3
6:4
15
13
2
1
1
0
3.
Jůzová Adéla
1
Suchanová Jana
1
6:0
6:0
0:0
12
0
2
1
1
0
4.
Sadilová Kateřina
1
Kubátová Veronika
1
6:4
6:4
0:0
12
8
2
1
1
0
5.
Pěnička Michael
6
Jehne Robert
3
6:2
6:4
0:0
12
6
2
1
1
0
6.
Poláček Ondřej
1
Randák Ondřej
1
6:0
6:2
0:0
12
2
2
1
1
0
7.
Jůzová Adéla
Sadilová Kateřina
1
1
Procházková Eva
Suchanová Jana
4
1
6:2
2:1
0:0
12
3
2
0
1
0
8.
Děd Pavel
Poláček Ondřej
9
1
Richter Stanislav
Jehne David
4
4
6:1
6:3
0:0
12
4
2
1
1
0
9.
Pěnička Michael
Pěnička Daniel
6
3
Jehne Robert
Randák Ondřej
3
1
6:4
6:4
0:0
12
8
2
1
1
0
               
111
45
18
8
9
0

Soupiska LTC Modřany 2005 C

jméno
nar.
BH
1
Hejduk Marek
06.09.1979
476
9
2
Poláček Lukáš
01.10.1991
794
6
3
Nemynář Petr
01.03.1987
285
12
4
Vodička Jan
15.07.1970
337
12
5
Kočí David
15.04.1971
586
9
6
Děd Pavel
02.10.1978
565
9
7
Pěnička Michael
13.02.1968
691
6
8
Krůta Lukáš
14.08.1979
1428
4
9
Šperl David
19.11.1971
2124
3
10
Pěnička Daniel
08.01.1973
1931
3
11
Vašut Carlos
01.07.1994
0
1
12
Poláček Ondřej
28.05.1994
0
1
21
Krausová Tereza (H)
12.12.1981
0
1
22
Jančová Eva
16.04.1976
0
1
23
Jůzová Adéla
11.04.1981
0
1
24
Dittrichová Vendula
07.10.1980
0
1
25
Sadilová Kateřina
17.07.1994
0
1
26
Baušová Veronika
07.06.1976
0
1

Soupiska Sprint Sport.stavby B

jméno
nar.
BH
1
Richter Stanislav
19.10.1975
1398
4
2
Jehne David
27.02.1986
1327
4
3
Jehne Robert
15.09.1967
1624
3
4
Rataj Jáchym
30.11.1973
2124
3
5
Randák Ondřej
23.08.1967
0
1
6
Beneš Michal
11.07.1979
0
1
21
Procházková Eva
15.05.1985
432
4
22
Suchanová Jana
12.08.1965
0
1
23
Kubátová Veronika
12.07.1988
0
1
24
Syřišťová Jana
28.01.1988
0
1