Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

27 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš B
Tisknout
3
0
22:5
44:13
295:136
6
2
Lokomotiva Zdice
Tisknout
3
0
18:9
39:21
280:199
6
3
Spartak Hořovice
Tisknout
2
1
17:10
35:27
255:240
5
4
TK Hořovice
Tisknout
1
2
15:12
33:24
246:214
4
5
Spartak Rožmitál
Tisknout
1
2
14:13
30:26
244:217
4
6
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
1
1
9:9
20:19
149:155
3
7
Baník Příbram
Tisknout
0
2
3:15
9:30
131:210
2
8
TK Březnice B
Tisknout
0
3
1:26
2:52
89:318
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
Spartak Hořovice Baník Příbram
8:1
16:4
110:66
Zápis o utkání - oficiální
2
Spartak Rožmitál TK Roja Příbram z.s.
4:5
9:10
80:75
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Hořovice Lokomotiva Zdice
3:6
7:12
66:84
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Dobříš B (s) TK Březnice B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
5
Baník Příbram Tenis Dobříš B
2:7
5:14
65:100
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Březnice B TK Hořovice
0:9
0:18
43:109
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Zdice Spartak Rožmitál
7:2
14:5
96:63
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Roja Příbram z.s. Spartak Hořovice
4:5
10:10
74:75
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
9
TK Roja Příbram z.s. Baník Příbram
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice
4:5
9:13
70:100
Zápis o utkání - oficiální
11
Spartak Rožmitál TK Březnice B
8:1
16:2
101:46
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Hořovice Tenis Dobříš B
3:6
8:12
71:87
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
Baník Příbram TK Hořovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
Tenis Dobříš B Spartak Rožmitál
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
TK Březnice B Spartak Hořovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
Lokomotiva Zdice TK Roja Příbram z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
Lokomotiva Zdice Baník Příbram
0:0
 
 
 
18
TK Roja Příbram z.s. TK Březnice B
0:0
 
 
 
19
Spartak Hořovice Tenis Dobříš B
0:0
 
 
 
20
Spartak Rožmitál TK Hořovice
0:0
 
 
 
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
Baník Příbram Spartak Rožmitál
0:0
 
 
 
22
TK Hořovice Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
23
Tenis Dobříš B TK Roja Příbram z.s.
0:0
 
 
 
24
TK Březnice B Lokomotiva Zdice
0:0
 
 
 
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
TK Březnice B Baník Příbram
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Zdice Tenis Dobříš B
0:0
 
 
 
27
TK Roja Příbram z.s. TK Hořovice
0:0
 
 
 
28
Spartak Hořovice Spartak Rožmitál
0:0