Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

22 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín
Tisknout
7
0
47:16
99:38
697:431
14
2
Slavoj Žiželice
Tisknout
6
1
48:15
101:35
708:416
13
3
Slavoj Český Brod B
Tisknout
4
3
30:33
65:72
543:576
11
4
TK Čelákovice
Tisknout
4
3
28:35
62:75
543:601
11
5
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
4
33:30
73:66
596:558
10
6
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
3
4
24:39
52:85
476:615
10
7
TC Realsport Nymburk o.s.
Tisknout
1
6
22:41
51:83
468:623
8
8
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
0
7
20:43
45:94
464:675
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
I. ČLTPK Čerčany LTC Mladá Boleslav B
4:5
8:11
71:92
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Kolín Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:1
116:57
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod B TK Čelákovice
7:2
14:4
95:55
Zápis o utkání - oficiální
4
Slavoj Žiželice TC Realsport Nymburk o.s.
8:1
17:3
115:53
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
5
LTC Mladá Boleslav B Slavoj Žiželice
3:6
6:12
63:85
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Realsport Nymburk o.s. Slavoj Český Brod B
3:6
7:12
62:84
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Čelákovice LTC Kolín
3:6
6:13
68:102
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Benátky nad Jizerou I. ČLTPK Čerčany
4:5
11:11
90:75
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
9
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav B
3:6
6:15
60:105
Zápis o utkání - oficiální
10
I. ČLTPK Čerčany TK Čelákovice
2:7
5:15
68:97
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Kolín TC Realsport Nymburk o.s.
6:3
12:7
99:65
Zápis o utkání - oficiální
12
Slavoj Český Brod B Slavoj Žiželice
3:6
8:14
74:111
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
LTC Mladá Boleslav B Slavoj Český Brod B
4:5
9:11
84:104
Zápis o utkání - oficiální
14
Slavoj Žiželice LTC Kolín
4:5
10:11
83:80
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Realsport Nymburk o.s. I. ČLTPK Čerčany
4:5
10:10
72:73
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Čelákovice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
6:3
15:7
110:67
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
TK Čelákovice LTC Mladá Boleslav B
5:4
11:10
85:87
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TC Realsport Nymburk o.s.
4:5
8:10
77:82
Zápis o utkání - oficiální
19
I. ČLTPK Čerčany Slavoj Žiželice
1:8
2:16
46:104
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Kolín Slavoj Český Brod B
8:1
17:3
105:43
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
LTC Mladá Boleslav B LTC Kolín
4:5
8:12
70:87
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Český Brod B I. ČLTPK Čerčany
3:6
6:13
52:98
Zápis o utkání - oficiální
23
Slavoj Žiželice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
7:2
14:4
96:52
Zápis o utkání - oficiální
24
TC Realsport Nymburk o.s. TK Čelákovice
4:5
8:10
68:80
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
TC Realsport Nymburk o.s. LTC Mladá Boleslav B
2:7
6:14
66:95
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Čelákovice Slavoj Žiželice
0:9
1:18
48:114
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Slavoj Český Brod B
4:5
8:11
61:91
Zápis o utkání - oficiální
28
I. ČLTPK Čerčany LTC Kolín
1:8
3:16
45:108
Zápis o utkání - oficiální