Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
7
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
4:5
8:12
87:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Beneš Tomáš
15
Padevět Jonáš (H)
6
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
2.
Kopecký Štěpán
12
Král David
12
6:7
6:2
6:3
18
12
2
1
1
0
3.
Bláhová Ema Albína
9
Petáková Helena
6
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Krsková Eliška (H)
9
Beranová Veronika
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Kubelka David
12
Doubek Vojtěch
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Novotný Šimon (H)
12
Šmída Lucas
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Bláhová Ema Albína
Krsková Eliška (H)
9
9
Petáková Helena
Beranová Veronika
6
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Beneš Tomáš
Novotný Šimon (H)
15
12
Padevět Jonáš (H)
Král David
6
12
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Kopecký Štěpán
Kubelka David
12
12
Doubek Vojtěch
Šmída Lucas
4
1
6:2
5:7
1:0
12
9
2
1
1
0
               
87
93
8
12
4
5

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz