Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
6
TK Radošovice LTC Slovan Kladno
7:2
14:6
102:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krischke Adam
12
Jindáček Jiří
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Hrdina Aleš (H)
12
Mrůzek Štěpán
9
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Kubíková Lucie Marie (H)
15
Leipnerová Anna
12
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Hozmanová Vanessa (H)
15
Škachová Magdaléna
9
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Barták Antonín
9
Tauber Václav (H)
6
6:4
4:6
6:3
16
13
2
1
1
0
6.
Modrák Martin
9
Sembdner Adam
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Kubíková Lucie Marie (H)
Hozmanová Vanessa (H)
15
15
Leipnerová Anna
Škachová Magdaléna
12
9
2:6
6:2
10:7
18
15
2
1
1
0
8.
Krischke Adam
Barták Antonín
12
9
Jindáček Jiří
Sembdner Adam
15
6
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
9.
Modrák Martin
Hrdina Aleš (H)
9
12
Mrůzek Štěpán
Tauber Václav (H)
9
6
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
               
102
87
14
6
7
2

Soupiska TK Radošovice

jméno
nar.
BH
1
Krischke Adam
03.05.2003
160
12
2
Hrdina Aleš (H)
12.04.2003
177
12
3
Barták Antonín
27.01.2003
245
9
4
Modrák Martin
23.05.2003
246
9
5
Kulhánek Martin
10.07.2002
306
9
6
Němeček Dominik
14.06.2002
856
3
7
Tománek David
19.08.2002
856
3
8
Fikar Marek (H)
03.01.2003
1128
1
9
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
1128
1
10
Tománek Jakub
24.09.2004
1128
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
81
15
22
Hozmanová Vanessa (H)
03.02.2003
99
15
23
Vrabcová Karolina
22.12.2001
461
4
24
Bártová Vanesa
22.03.2004
643
3
25
Pelantová Martina
10.01.2005
805
1
26
Čapková Petra
18.06.2005
805
1
Kapitán družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Krischke Filip
Telefon: 603829721
E-mail: krifi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Barták Pavel
Telefon: 603939020
E-mail: krifi@seznam.cz

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz