Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
4
TK Neridé TK Radošovice
9:0
18:1
111:34
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burian Vojtěch
25
Krischke Adam
12
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Hauge Lukáš
25
Hrdina Aleš (H)
12
6:4
3:6
6:3
15
13
2
1
1
0
3.
Šalková Dominika
25
Kubíková Lucie Marie (H)
15
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Zýtová Julie (H)
20
Hozmanová Vanessa (H)
15
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Mareš Vojtěch (H)
15
Barták Antonín
9
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Beneš Martin
15
Kulhánek Martin
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Šalková Dominika
Zýtová Julie (H)
25
20
Kubíková Lucie Marie (H)
Hozmanová Vanessa (H)
15
15
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Burian Vojtěch
Mareš Vojtěch (H)
25
15
Krischke Adam
Barták Antonín
12
9
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Hauge Lukáš
Beneš Martin
25
15
Hrdina Aleš (H)
Kulhánek Martin
12
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
111
34
18
1
9
0

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Janda Tomáš
Telefon: 736503613
E-mail: tomjanda@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Příhoda Jan
Telefon: 603461073
E-mail: j.prihoda@centrum.cz

Soupiska TK Radošovice

jméno
nar.
BH
1
Krischke Adam
03.05.2003
160
12
2
Hrdina Aleš (H)
12.04.2003
177
12
3
Barták Antonín
27.01.2003
245
9
4
Modrák Martin
23.05.2003
246
9
5
Kulhánek Martin
10.07.2002
306
9
6
Němeček Dominik
14.06.2002
856
3
7
Tománek David
19.08.2002
856
3
8
Fikar Marek (H)
03.01.2003
1128
1
9
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
1128
1
10
Tománek Jakub
24.09.2004
1128
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
81
15
22
Hozmanová Vanessa (H)
03.02.2003
99
15
23
Vrabcová Karolina
22.12.2001
461
4
24
Bártová Vanesa
22.03.2004
643
3
25
Pelantová Martina
10.01.2005
805
1
26
Čapková Petra
18.06.2005
805
1
Kapitán družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Krischke Filip
Telefon: 603829721
E-mail: krifi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Barták Pavel
Telefon: 603939020
E-mail: krifi@seznam.cz