Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
3
LTC Slovan Kladno Slavoj Český Brod
6:3
13:8
97:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindáček Jiří
15
Beneš Tomáš
15
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Mrůzek Štěpán
9
Kopecký Štěpán
12
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
3.
Leipnerová Anna
12
Moravcová Viktorie (H)
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Škachová Magdaléna
9
Bláhová Ema Albína
9
6:3
1:6
4:6
11
15
1
2
0
1
5.
Kalina Vít (H)
3
Kubelka David
12
3:6
7:5
6:4
16
15
2
1
1
0
6.
Tauber Václav (H)
6
Novotný Šimon (H)
12
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
7.
Jindáček Jiří
Mrůzek Štěpán
15
9
Beneš Tomáš
Novotný Šimon (H)
15
12
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Kalina Vít (H)
Tauber Václav (H)
3
6
Kopecký Štěpán
Kubelka David
12
12
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
9.
Leipnerová Anna
Škachová Magdaléna
12
9
Moravcová Viktorie (H)
Bláhová Ema Albína
4
9
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
97
88
13
8
6
3

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz