Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
28
LTC Mladá Boleslav o.s. F.H.TK Dobřichovice
4:5
9:11
79:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pavel Tomáš
4
Král David
12
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
2.
Maštálka Petr
12
Cihelka Jan
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Michálková Barbora (H)
3
Petáková Helena
6
7:5
2:6
7:6
16
17
2
1
1
0
4.
Kadlecová Hana (H)
9
Beranová Veronika
6
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
5.
Šmída Lucas
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Bajer Albert
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Řezáčová Zuzana
Šprojcarová Veronika
9
9
Petáková Helena
Beranová Veronika
6
6
4:6
6:3
7:10
17
19
1
2
0
1
8.
Pavel Tomáš
Maštálka Petr
4
12
Král David
Cihelka Jan
12
9
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Šmída Lucas
Bajer Albert
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
79
103
9
11
4
5

Soupiska LTC Mladá Boleslav o.s.

jméno
nar.
BH
1
Makovička Daniel
22.04.2002
135
15
2
Pavel Tomáš
14.01.2003
533
4
3
Maštálka Petr
13.11.2002
167
12
4
Němeček Václav (H)
05.01.2004
447
6
5
Švejk Martin
16.03.2004
791
3
6
Zemanec Petr
31.05.2002
638
4
7
Kozderka Marek
01.04.2004
1128
1
8
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
1128
1
9
Dostál Tadeáš
27.05.2005
1128
1
10
Tišer Marek
30.05.2001
1128
1
11
Neuhäuser Matěj
11.02.2005
1128
1
21
Řezáčová Zuzana
27.01.2002
171
9
22
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
595
3
23
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
211
9
24
Kadlecová Hana (H)
02.06.2004
179
9
25
Horáčková Lucie
28.04.2003
495
4
26
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
672
3

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1