Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
27
Sportclub Řevnice, z.s. LTC Slovan Kladno
3:6
7:12
58:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Froňka Martin
12
Jindáček Jiří
15
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Haňkovský David
12
Tauber Václav (H)
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Leipnerová Anna
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Škachová Magdaléna
9
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Novák Marek (H)
12
Sembdner Adam
6
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
6.
Buřil Adam
9
Hrabík Jáchym
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Škachová Magdaléna
Leipnerová Anna
9
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Froňka Martin
Novák Marek (H)
12
12
Jindáček Jiří
Hrabík Jáchym
15
3
6:7
7:5
0:1
13
13
1
2
0
1
9.
Haňkovský David
Buřil Adam
12
9
Tauber Václav (H)
Sembdner Adam
6
6
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
               
58
95
7
12
3
6

Soupiska Sportclub Řevnice, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Froňka Martin
15.04.2001
191
12
2
Haňkovský David
09.02.2002
183
12
3
Novák Marek (H)
12.05.2003
215
12
4
Buřil Adam
04.12.2002
328
9
5
Schier Michael
30.05.2002
514
4
6
Exner Bedřich
27.04.2001
856
3
7
Kovář Adam
27.01.2005
1081
3
8
Rychtařík Karel
30.08.2005
974
3
9
Benedikt Šimon (H)
11.11.2004
1128
1
10
Voldrab Jakub
07.05.2003
1128
1
11
Voldrab Adam
27.08.2005
1128
1
12
Římal Tomáš
07.03.2005
1128
1
21
Paterová Natálie (H)
28.06.2005
244
6
22
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
539
4
23
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
654
3
24
Exnerová Eliška
26.05.2003
707
3
25
Římalová Tereza
04.12.2003
414
4
26
Langhammerová Natálie
28.09.2005
411
4
27
Haňkovská Veronika
06.06.2006
505
4
28
Tikovská Adéla
12.07.2006
805
1
Kapitán družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Froňková Pavlína
Telefon: 603 831 605
E-mail: pavlina.fronkova@volny.cz
Zástupce kapitána družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Haňkovský Tomáš
Telefon: 724 256 635
E-mail: thankov@seznam.cz

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz