Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
26
Slavoj Český Brod TK Neridé
3:6
4:12
32:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Beneš Tomáš
15
Semerák Jan
35
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Kopecký Štěpán
12
Pučálka Jan
35
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Pavelková Petra
1
Šalková Dominika
25
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Pavelková Barbora
1
Zýtová Julie (H)
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Kubelka David
12
Příhoda Jan (H)
25
1:3
 
 
12
3
2
0
1
0
6.
Novotný Šimon (H)
12
Bouček František
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
7.
Beneš Tomáš
Kopecký Štěpán
15
12
Semerák Jan
Pučálka Jan
35
35
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Kubelka David
Novotný Šimon (H)
12
12
 
 
 
0
0
0
0
1
0
9.
Pavelková Petra
Pavelková Barbora
1
1
Šalková Dominika
Zýtová Julie (H)
25
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
32
81
4
12
3
6

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Janda Tomáš
Telefon: 736503613
E-mail: tomjanda@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Příhoda Jan
Telefon: 603461073
E-mail: j.prihoda@centrum.cz