Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
TK Radošovice 1. Vestecká sportovní
7:2
14:4
92:50
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krischke Adam
12
Ščurek Oliver
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Barták Antonín
9
Šafařík Jakub
3
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
3.
Kubíková Lucie Marie (H)
15
Poláková Tereza
12
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Bártová Vanesa
3
Drukerová Liliana Tucky (H)
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Kulhánek Martin
9
Arefe Tarkan
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
6.
Němeček Dominik
3
Lamža Julián
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Kubíková Lucie Marie (H)
Bártová Vanesa
15
3
Poláková Tereza
Drukerová Liliana Tucky (H)
12
12
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Krischke Adam
Barták Antonín
12
9
Ščurek Oliver
Arefe Tarkan
4
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Kulhánek Martin
Němeček Dominik
9
3
Šafařík Jakub
Lamža Julián
3
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
92
50
14
4
7
2

Soupiska TK Radošovice

jméno
nar.
BH
1
Krischke Adam
03.05.2003
160
12
2
Hrdina Aleš (H)
12.04.2003
177
12
3
Barták Antonín
27.01.2003
245
9
4
Modrák Martin
23.05.2003
246
9
5
Kulhánek Martin
10.07.2002
306
9
6
Němeček Dominik
14.06.2002
856
3
7
Tománek David
19.08.2002
856
3
8
Fikar Marek (H)
03.01.2003
1128
1
9
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
1128
1
10
Tománek Jakub
24.09.2004
1128
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
81
15
22
Hozmanová Vanessa (H)
03.02.2003
99
15
23
Vrabcová Karolina
22.12.2001
461
4
24
Bártová Vanesa
22.03.2004
643
3
25
Pelantová Martina
10.01.2005
805
1
26
Čapková Petra
18.06.2005
805
1
Kapitán družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Krischke Filip
Telefon: 603829721
E-mail: krifi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Barták Pavel
Telefon: 603939020
E-mail: krifi@seznam.cz

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Ščurek Oliver
06.11.2002
533
4
2
Šafařík Jakub
18.09.2005
819
3
3
Arefe Tarkan
20.11.2004
856
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
1128
1
5
Lamža Julián
09.02.2006
1128
1
6
Kunst Filip
15.06.2008
1128
1
21
Poláková Tereza
15.06.2004
102
12
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
117
12
23
Michálková Julie
27.03.2001
323
6
Kapitán družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Šafařík Vladimír
Telefon: ‭+420 602 377 382‬
E-mail: michalek.tennis@gmail.com
Zástupce kapitána družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Michálek Tomáš
Telefon: +420723967608
E-mail: michalek.tennis@gmail.com