Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
24
TK Radošovice Slavoj Český Brod
5:4
10:9
99:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krischke Adam
12
Beneš Tomáš
15
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Hrdina Aleš (H)
12
Kopecký Štěpán
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Kubíková Lucie Marie (H)
15
Bláhová Ema Albína
9
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Bártová Vanesa
3
Vrzáková Věra
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Barták Antonín
9
Kubelka David
12
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
6.
Kulhánek Martin
9
Novotný Šimon (H)
12
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
7.
Krischke Adam
Barták Antonín
12
9
Beneš Tomáš
Kopecký Štěpán
15
12
6:3
3:6
10:7
19
16
2
1
1
0
8.
Hrdina Aleš (H)
Kulhánek Martin
12
9
Kubelka David
Novotný Šimon (H)
12
12
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
9.
Kubíková Lucie Marie (H)
Bártová Vanesa
15
3
Bláhová Ema Albína
Vrzáková Věra
9
4
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
99
90
10
9
5
4

Soupiska TK Radošovice

jméno
nar.
BH
1
Krischke Adam
03.05.2003
160
12
2
Hrdina Aleš (H)
12.04.2003
177
12
3
Barták Antonín
27.01.2003
245
9
4
Modrák Martin
23.05.2003
246
9
5
Kulhánek Martin
10.07.2002
306
9
6
Němeček Dominik
14.06.2002
856
3
7
Tománek David
19.08.2002
856
3
8
Fikar Marek (H)
03.01.2003
1128
1
9
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
1128
1
10
Tománek Jakub
24.09.2004
1128
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
81
15
22
Hozmanová Vanessa (H)
03.02.2003
99
15
23
Vrabcová Karolina
22.12.2001
461
4
24
Bártová Vanesa
22.03.2004
643
3
25
Pelantová Martina
10.01.2005
805
1
26
Čapková Petra
18.06.2005
805
1
Kapitán družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Krischke Filip
Telefon: 603829721
E-mail: krifi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Barták Pavel
Telefon: 603939020
E-mail: krifi@seznam.cz

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz