Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
23
TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s.
5:2
11:5
83:43
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Příhoda Jan (H)
25
Froňka Martin
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Burian Vojtěch
25
Haňkovský David
12
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Fantová Kristýna
20
Paterová Natálie (H)
6
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Těhníková Ema
9
Starečková Viktorie (H)
4
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
5.
Jiroušek Lukáš
25
Novák Marek (H)
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Hauge Lukáš
25
Buřil Adam
9
4:6
6:0
6:4
16
10
2
1
1
0
7.
Fantová Kristýna
Těhníková Ema
20
9
Paterová Natálie (H)
Starečková Viktorie (H)
6
4
4:6
6:1
0:1
10
8
1
2
0
1
               
83
43
11
5
5
2

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Janda Tomáš
Telefon: 736503613
E-mail: tomjanda@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Příhoda Jan
Telefon: 603461073
E-mail: j.prihoda@centrum.cz

Soupiska Sportclub Řevnice, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Froňka Martin
15.04.2001
191
12
2
Haňkovský David
09.02.2002
183
12
3
Novák Marek (H)
12.05.2003
215
12
4
Buřil Adam
04.12.2002
328
9
5
Schier Michael
30.05.2002
514
4
6
Exner Bedřich
27.04.2001
856
3
7
Kovář Adam
27.01.2005
1081
3
8
Rychtařík Karel
30.08.2005
974
3
9
Benedikt Šimon (H)
11.11.2004
1128
1
10
Voldrab Jakub
07.05.2003
1128
1
11
Voldrab Adam
27.08.2005
1128
1
12
Římal Tomáš
07.03.2005
1128
1
21
Paterová Natálie (H)
28.06.2005
244
6
22
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
539
4
23
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
654
3
24
Exnerová Eliška
26.05.2003
707
3
25
Římalová Tereza
04.12.2003
414
4
26
Langhammerová Natálie
28.09.2005
411
4
27
Haňkovská Veronika
06.06.2006
505
4
28
Tikovská Adéla
12.07.2006
805
1
Kapitán družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Froňková Pavlína
Telefon: 603 831 605
E-mail: pavlina.fronkova@volny.cz
Zástupce kapitána družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Haňkovský Tomáš
Telefon: 724 256 635
E-mail: thankov@seznam.cz