Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
1. Vestecká sportovní F.H.TK Dobřichovice
3:6
6:12
44:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ščurek Oliver
4
Padevět Jonáš (H)
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Šafařík Jakub
3
Král David
12
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Poláková Tereza
12
Beranová Veronika
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Michálková Julie
6
Rundová Stella Viktorie
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Arefe Tarkan
3
Doubek Vojtěch
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Lamža Julián
1
Cihelka Jan
9
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Šafařík Jakub
Arefe Tarkan
3
3
Padevět Jonáš (H)
Král David
6
12
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Ščurek Oliver
Lamža Julián
4
1
Doubek Vojtěch
Cihelka Jan
4
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Poláková Tereza
Drukerová Liliana Tucky (H)
12
12
Beranová Veronika
Rundová Stella Viktorie
6
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
44
79
6
12
3
6

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Ščurek Oliver
06.11.2002
533
4
2
Šafařík Jakub
18.09.2005
819
3
3
Arefe Tarkan
20.11.2004
856
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
1128
1
5
Lamža Julián
09.02.2006
1128
1
6
Kunst Filip
15.06.2008
1128
1
21
Poláková Tereza
15.06.2004
102
12
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
117
12
23
Michálková Julie
27.03.2001
323
6
Kapitán družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Šafařík Vladimír
Telefon: ‭+420 602 377 382‬
E-mail: michalek.tennis@gmail.com
Zástupce kapitána družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Michálek Tomáš
Telefon: +420723967608
E-mail: michalek.tennis@gmail.com

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz