Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
20
F.H.TK Dobřichovice LTC Slovan Kladno
7:2
14:6
101:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Padevět Jonáš (H)
6
Jindáček Jiří
15
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Král David
12
Kalina Vít (H)
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Petáková Helena
6
Leipnerová Anna
12
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Rundová Stella Viktorie
1
Škachová Magdaléna
9
6:3
5:7
6:2
17
12
2
1
1
0
5.
Doubek Vojtěch
4
Tauber Václav (H)
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Vrba Jakub (H)
4
Sembdner Adam
6
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Beranová Veronika
Rundová Stella Viktorie
6
1
Škachová Magdaléna
Leipnerová Anna
9
12
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
8.
Padevět Jonáš (H)
Král David
6
12
Jindáček Jiří
Sembdner Adam
15
6
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Doubek Vojtěch
Vrba Jakub (H)
4
4
Kalina Vít (H)
Tauber Václav (H)
3
6
5:7
6:2
1:0
12
9
2
1
1
0
               
101
78
14
6
7
2

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz