Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
2
F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s.
3:6
8:14
72:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Padevět Jonáš (H)
6
Froňka Martin
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Doubek Vojtěch
4
Haňkovský David
12
5:7
6:0
6:4
17
11
2
1
1
0
3.
Petáková Helena
6
Paterová Natálie (H)
6
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Sedláčková Adéla (H)
4
Starečková Viktorie (H)
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Cihelka Jan
9
Novák Marek (H)
12
6:2
0:6
4:6
10
14
1
2
0
1
6.
Šmída Lucas
1
Buřil Adam
9
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Petáková Helena
Sedláčková Adéla (H)
6
4
Paterová Natálie (H)
Starečková Viktorie (H)
6
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Padevět Jonáš (H)
Doubek Vojtěch
6
4
Froňka Martin
Novák Marek (H)
12
12
6:1
3:6
1:0
10
7
2
1
1
0
9.
Cihelka Jan
Šmída Lucas
9
1
Buřil Adam
Schier Michael
9
4
4:6
6:0
0:1
10
7
1
2
0
1
               
72
93
8
14
3
6

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz

Soupiska Sportclub Řevnice, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Froňka Martin
15.04.2001
191
12
2
Haňkovský David
09.02.2002
183
12
3
Novák Marek (H)
12.05.2003
215
12
4
Buřil Adam
04.12.2002
328
9
5
Schier Michael
30.05.2002
514
4
6
Exner Bedřich
27.04.2001
856
3
7
Kovář Adam
27.01.2005
1081
3
8
Rychtařík Karel
30.08.2005
974
3
9
Benedikt Šimon (H)
11.11.2004
1128
1
10
Voldrab Jakub
07.05.2003
1128
1
11
Voldrab Adam
27.08.2005
1128
1
12
Římal Tomáš
07.03.2005
1128
1
21
Paterová Natálie (H)
28.06.2005
244
6
22
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
539
4
23
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
654
3
24
Exnerová Eliška
26.05.2003
707
3
25
Římalová Tereza
04.12.2003
414
4
26
Langhammerová Natálie
28.09.2005
411
4
27
Haňkovská Veronika
06.06.2006
505
4
28
Tikovská Adéla
12.07.2006
805
1
Kapitán družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Froňková Pavlína
Telefon: 603 831 605
E-mail: pavlina.fronkova@volny.cz
Zástupce kapitána družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Haňkovský Tomáš
Telefon: 724 256 635
E-mail: thankov@seznam.cz