Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
Slavoj Český Brod 1. Vestecká sportovní
9:0
18:0
109:23
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Beneš Tomáš
15
Ščurek Oliver
4
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kopecký Štěpán
12
Šafařík Jakub
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Bláhová Ema Albína
9
Poláková Tereza
12
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
4.
Krsková Eliška (H)
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Kubelka David
12
Arefe Tarkan
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Kratochvíl Filip
9
Lamža Julián
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Bláhová Ema Albína
Krsková Eliška (H)
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Beneš Tomáš
Kubelka David
15
12
Šafařík Jakub
Arefe Tarkan
3
3
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
9.
Kopecký Štěpán
Kratochvíl Filip
12
9
Ščurek Oliver
Lamža Julián
4
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
109
23
18
0
9
0

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Ščurek Oliver
06.11.2002
533
4
2
Šafařík Jakub
18.09.2005
819
3
3
Arefe Tarkan
20.11.2004
856
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
1128
1
5
Lamža Julián
09.02.2006
1128
1
6
Kunst Filip
15.06.2008
1128
1
21
Poláková Tereza
15.06.2004
102
12
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
117
12
23
Michálková Julie
27.03.2001
323
6
Kapitán družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Šafařík Vladimír
Telefon: ‭+420 602 377 382‬
E-mail: michalek.tennis@gmail.com
Zástupce kapitána družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Michálek Tomáš
Telefon: +420723967608
E-mail: michalek.tennis@gmail.com