Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
16
Slavoj Český Brod Sportclub Řevnice, z.s.
6:3
12:6
72:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Beneš Tomáš
15
Froňka Martin
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Kopecký Štěpán
12
Haňkovský David
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Paterová Natálie (H)
6
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Starečková Viktorie (H)
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Kubelka David
12
Novák Marek (H)
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Novotný Šimon (H)
12
Buřil Adam
9
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Beneš Tomáš
Kopecký Štěpán
15
12
Froňka Martin
Novák Marek (H)
12
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
8.
Kubelka David
Novotný Šimon (H)
12
12
Haňkovský David
Buřil Adam
12
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Paterová Natálie (H)
Starečková Viktorie (H)
6
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
72
62
12
6
6
3

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1
Kapitán družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kubelka Miroslav
Telefon: 607642974
E-mail: miroslav.kubelka@iol.cz
Zástupce kapitána družstva Slavoj Český Brod
Příjmení a jméno: Kratochvíl Martin
Telefon: 739627235
E-mail: tenismk@seznam.cz

Soupiska Sportclub Řevnice, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Froňka Martin
15.04.2001
191
12
2
Haňkovský David
09.02.2002
183
12
3
Novák Marek (H)
12.05.2003
215
12
4
Buřil Adam
04.12.2002
328
9
5
Schier Michael
30.05.2002
514
4
6
Exner Bedřich
27.04.2001
856
3
7
Kovář Adam
27.01.2005
1081
3
8
Rychtařík Karel
30.08.2005
974
3
9
Benedikt Šimon (H)
11.11.2004
1128
1
10
Voldrab Jakub
07.05.2003
1128
1
11
Voldrab Adam
27.08.2005
1128
1
12
Římal Tomáš
07.03.2005
1128
1
21
Paterová Natálie (H)
28.06.2005
244
6
22
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
539
4
23
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
654
3
24
Exnerová Eliška
26.05.2003
707
3
25
Římalová Tereza
04.12.2003
414
4
26
Langhammerová Natálie
28.09.2005
411
4
27
Haňkovská Veronika
06.06.2006
505
4
28
Tikovská Adéla
12.07.2006
805
1
Kapitán družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Froňková Pavlína
Telefon: 603 831 605
E-mail: pavlina.fronkova@volny.cz
Zástupce kapitána družstva Sportclub Řevnice, z.s.
Příjmení a jméno: Haňkovský Tomáš
Telefon: 724 256 635
E-mail: thankov@seznam.cz