Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
1. Vestecká sportovní LTC Slovan Kladno
4:5
8:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ščurek Oliver
4
Kalina Vít (H)
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Šafařík Jakub
3
Tauber Václav (H)
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Poláková Tereza
12
Leipnerová Anna
12
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
4.
Forgács Alex Gabriel
1
Sembdner Adam
6
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Lamža Julián
1
Pavelka Tomáš
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Michálková Julie
6
Votavová Lucie
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Ščurek Oliver
Šafařík Jakub
4
3
Tauber Václav (H)
Sembdner Adam
6
6
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
8.
Forgács Alex Gabriel
Lamža Julián
1
1
Kalina Vít (H)
Pavelka Tomáš
3
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Poláková Tereza
Michálková Julie
12
6
Leipnerová Anna
Votavová Lucie
12
9
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
               
73
77
8
10
4
5

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Ščurek Oliver
06.11.2002
533
4
2
Šafařík Jakub
18.09.2005
819
3
3
Arefe Tarkan
20.11.2004
856
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
1128
1
5
Lamža Julián
09.02.2006
1128
1
6
Kunst Filip
15.06.2008
1128
1
21
Poláková Tereza
15.06.2004
102
12
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
117
12
23
Michálková Julie
27.03.2001
323
6
Kapitán družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Šafařík Vladimír
Telefon: ‭+420 602 377 382‬
E-mail: michalek.tennis@gmail.com
Zástupce kapitána družstva 1. Vestecká sportovní
Příjmení a jméno: Michálek Tomáš
Telefon: +420723967608
E-mail: michalek.tennis@gmail.com

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz