Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
12
LTC Slovan Kladno TK Neridé
0:9
0:18
35:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindáček Jiří
15
Semerák Jan
35
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
2.
Mrůzek Štěpán
9
Pučálka Jan
35
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Kalina Vít (H)
3
Jiroušek Lukáš
25
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Sembdner Adam
6
Beneš Martin
15
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Leipnerová Anna
12
Šalková Dominika
25
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Škachová Magdaléna
9
Zýtová Julie (H)
20
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Leipnerová Anna
Škachová Magdaléna
12
9
Šalková Dominika
Zýtová Julie (H)
25
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Jindáček Jiří
Kalina Vít (H)
15
3
Semerák Jan
Pučálka Jan
35
35
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Mrůzek Štěpán
Sembdner Adam
9
6
Jiroušek Lukáš
Beneš Martin
25
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
35
111
0
18
0
9

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Jindáček Jiří
20.08.2003
143
15
2
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
312
9
3
Kalina Vít (H)
12.07.2005
856
3
4
Tauber Václav (H)
03.06.2002
368
6
5
Sembdner Adam
02.09.2004
488
6
6
Hrabík Jáchym
07.06.2002
809
3
7
Jirák Adam
14.07.2004
1128
1
8
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1128
1
9
Richtrmoc Jáchym
06.07.2005
1128
1
10
Tůma Filip
22.07.2004
1128
1
11
Tůma Jakub
24.07.2005
1128
1
12
Klíma Ondřej
11.06.2006
1128
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
132
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
165
9
23
Votavová Lucie
13.09.2002
229
9
24
Lakomá Klára
17.04.2006
505
4
25
Baničová Adela
14.02.2006
805
1
Kapitán družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Mrůzek Aleš
Telefon: +420734815519
E-mail: kotheramartin@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Slovan Kladno
Příjmení a jméno: Kothera Martin
Telefon: 776723667
E-mail: kotheramartin@seznam.cz

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Janda Tomáš
Telefon: 736503613
E-mail: tomjanda@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Příhoda Jan
Telefon: 603461073
E-mail: j.prihoda@centrum.cz