Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
11
F.H.TK Dobřichovice TK Radošovice
4:5
9:11
73:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Padevět Jonáš (H)
6
Krischke Adam
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Král David
12
Hrdina Aleš (H)
12
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Petáková Helena
6
Kubíková Lucie Marie (H)
15
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Sedláčková Adéla (H)
4
Hozmanová Vanessa (H)
15
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Doubek Vojtěch
4
Barták Antonín
9
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Vrba Jakub (H)
4
Kulhánek Martin
9
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Petáková Helena
Sedláčková Adéla (H)
6
4
Kubíková Lucie Marie (H)
Hozmanová Vanessa (H)
15
15
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Padevět Jonáš (H)
Král David
6
12
Krischke Adam
Hrdina Aleš (H)
12
12
6:2
6:7
0:1
12
10
1
2
0
1
9.
Vrba Jakub (H)
Doubek Vojtěch
4
4
Barták Antonín
Kulhánek Martin
9
9
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
73
82
9
11
4
5

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz

Soupiska TK Radošovice

jméno
nar.
BH
1
Krischke Adam
03.05.2003
160
12
2
Hrdina Aleš (H)
12.04.2003
177
12
3
Barták Antonín
27.01.2003
245
9
4
Modrák Martin
23.05.2003
246
9
5
Kulhánek Martin
10.07.2002
306
9
6
Němeček Dominik
14.06.2002
856
3
7
Tománek David
19.08.2002
856
3
8
Fikar Marek (H)
03.01.2003
1128
1
9
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
1128
1
10
Tománek Jakub
24.09.2004
1128
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
81
15
22
Hozmanová Vanessa (H)
03.02.2003
99
15
23
Vrabcová Karolina
22.12.2001
461
4
24
Bártová Vanesa
22.03.2004
643
3
25
Pelantová Martina
10.01.2005
805
1
26
Čapková Petra
18.06.2005
805
1
Kapitán družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Krischke Filip
Telefon: 603829721
E-mail: krifi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice
Příjmení a jméno: Barták Pavel
Telefon: 603939020
E-mail: krifi@seznam.cz