Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
LTC Mladá Boleslav o.s. 1. Vestecká sportovní
7:2
14:5
97:44
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Makovička Daniel
15
Ščurek Oliver
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Pavel Tomáš
4
Šafařík Jakub
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Řezáčová Zuzana
9
Poláková Tereza
12
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Michálková Barbora (H)
3
Drukerová Liliana Tucky (H)
12
4:6
6:1
6:2
16
9
2
1
1
0
5.
Maštálka Petr
12
Arefe Tarkan
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Němeček Václav (H)
6
Forgács Alex Gabriel
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Řezáčová Zuzana
Kadlecová Hana (H)
9
9
Poláková Tereza
Drukerová Liliana Tucky (H)
12
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Makovička Daniel
Němeček Václav (H)
15
6
Šafařík Jakub
Arefe Tarkan
3
3
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Pavel Tomáš
Maštálka Petr
4
12
Ščurek Oliver
Forgács Alex Gabriel
4
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
97
44
14
5
7
2

Soupiska LTC Mladá Boleslav o.s.

jméno
nar.
BH
1
Makovička Daniel
22.04.2002
135
15
2
Pavel Tomáš
14.01.2003
533
4
3
Maštálka Petr
13.11.2002
167
12
4
Němeček Václav (H)
05.01.2004
447
6
5
Švejk Martin
16.03.2004
791
3
6
Zemanec Petr
31.05.2002
638
4
7
Kozderka Marek
01.04.2004
1128
1
8
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
1128
1
9
Dostál Tadeáš
27.05.2005
1128
1
10
Tišer Marek
30.05.2001
1128
1
11
Neuhäuser Matěj
11.02.2005
1128
1
21
Řezáčová Zuzana
27.01.2002
171
9
22
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
595
3
23
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
211
9
24
Kadlecová Hana (H)
02.06.2004
179
9
25
Horáčková Lucie
28.04.2003
495
4
26
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
672
3

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Ščurek Oliver
06.11.2002
533
4
2
Šafařík Jakub
18.09.2005
819
3
3
Arefe Tarkan
20.11.2004
856
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
1128
1
5
Lamža Julián
09.02.2006
1128
1
6
Kunst Filip
15.06.2008
1128
1
21
Poláková Tereza
15.06.2004
102
12
22
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
117
12
23
Michálková Julie
27.03.2001
323
6