Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK JC Sport Opava A
Tisknout
7
0
51:12
104:32
728:418
14
2
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
5
2
39:24
83:52
642:476
12
3
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
4
3
38:25
80:53
606:489
11
4
SK Véska Olomouc
Tisknout
4
3
32:31
70:69
589:571
11
5
TK Na Dolině Trojanovice B
Tisknout
4
3
31:32
69:67
591:580
11
6
T.J. Sokol Šumperk
Tisknout
2
5
25:38
55:82
501:634
9
7
Rožnovský tenisový klub
Tisknout
2
5
24:39
53:82
477:643
9
8
TJ Sparta Bílovec
Tisknout
0
7
12:51
28:105
413:736
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
1
TK Na Dolině Trojanovice B TO TJ Nový Jičín
2:7
5:14
63:100
Zápis o utkání - oficiální
2
T.J. Sokol Šumperk SK JC Sport Opava A
2:7
6:14
59:105
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Gymnázium Uničov TJ Sparta Bílovec
9:0
18:0
109:30
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Véska Olomouc Rožnovský tenisový klub
8:1
16:3
103:49
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2019
5
TO TJ Nový Jičín SK Véska Olomouc
4:5
10:10
77:88
Zápis o utkání - oficiální
6
Rožnovský tenisový klub TK Gymnázium Uničov
4:5
9:11
82:98
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Sparta Bílovec T.J. Sokol Šumperk
2:7
4:14
66:101
Zápis o utkání - oficiální
8
SK JC Sport Opava A TK Na Dolině Trojanovice B
7:2
15:5
107:59
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2019
9
SK JC Sport Opava A TO TJ Nový Jičín
7:2
15:4
98:66
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Na Dolině Trojanovice B TJ Sparta Bílovec
7:2
14:4
93:54
Zápis o utkání - oficiální
11
T.J. Sokol Šumperk Rožnovský tenisový klub
5:4
10:8
88:61
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Gymnázium Uničov SK Véska Olomouc
8:1
17:3
111:51
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2019
13
TO TJ Nový Jičín TK Gymnázium Uničov
4:5
9:11
76:86
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Véska Olomouc T.J. Sokol Šumperk
5:4
13:10
102:82
Zápis o utkání - oficiální
15
Rožnovský tenisový klub TK Na Dolině Trojanovice B
6:3
12:8
92:92
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Sparta Bílovec SK JC Sport Opava A
1:8
4:16
74:113
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2019
17
TJ Sparta Bílovec TO TJ Nový Jičín
1:8
2:17
48:111
Zápis o utkání - oficiální
18
SK JC Sport Opava A Rožnovský tenisový klub
9:0
18:1
113:27
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Na Dolině Trojanovice B SK Véska Olomouc
5:4
10:8
82:74
Zápis o utkání - oficiální
20
T.J. Sokol Šumperk TK Gymnázium Uničov
3:6
6:13
57:88
Zápis o utkání - oficiální
6
09.06.2019
21
TO TJ Nový Jičín T.J. Sokol Šumperk
7:2
14:4
93:49
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Gymnázium Uničov TK Na Dolině Trojanovice B
4:5
9:11
88:83
Zápis o utkání - oficiální
23
SK Véska Olomouc SK JC Sport Opava A
3:6
8:12
71:95
Zápis o utkání - oficiální
24
Rožnovský tenisový klub TJ Sparta Bílovec
6:3
14:7
109:66
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2019
25
Rožnovský tenisový klub TO TJ Nový Jičín
3:6
6:12
57:83
Zápis o utkání - oficiální
26
TJ Sparta Bílovec SK Véska Olomouc
3:6
7:12
75:100
Zápis o utkání - oficiální
27
SK JC Sport Opava A TK Gymnázium Uničov
7:2
14:4
97:62
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Na Dolině Trojanovice B T.J. Sokol Šumperk
7:2
16:5
119:65
Zápis o utkání - oficiální