Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Pardubice B
Tisknout
2
1
19:8
39:18
303:167
5
2
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
2
1
14:13
34:28
288:258
5
3
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
2
1
14:13
30:28
229:244
5
4
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
0
13:5
27:10
181:92
4
5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Tisknout
2
0
12:6
26:16
203:175
4
6
TC Chrudim A
Tisknout
0
3
11:16
25:36
207:264
3
7
TK Choceň A
Tisknout
0
2
4:14
9:29
116:201
2
8
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
0
2
3:15
6:31
80:206
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
7:2
14:7
105:82
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Choceň A TK Česká Třebová, z.s.
2:7
4:14
41:96
Zápis o utkání - oficiální
3
TC Chrudim A TK Ústí n. Orlicí A
4:5
10:11
78:78
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Vysoké Mýto LTC Pardubice B
0:9
0:18
16:108
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
LTC Pardubice B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4:5
9:12
93:98
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Ústí n. Orlicí A LTC Vysoké Mýto
6:3
13:6
98:64
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Česká Třebová, z.s. TC Chrudim A
6:3
13:6
85:51
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Choceň A
7:2
15:5
105:75
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TK Choceň A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
TC Chrudim A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
4:5
9:12
78:101
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Vysoké Mýto TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
12
LTC Pardubice B TK Ústí n. Orlicí A
6:3
12:6
102:53
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TK Ústí n. Orlicí A TJ Jiskra Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
14
TK Česká Třebová, z.s. LTC Pardubice B
0:0
 
 
 
15
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTC Vysoké Mýto
0:0
 
 
 
16
TK Choceň A TC Chrudim A
0:0
 
 
 
5
9.6.
17
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TC Chrudim A
0:0
 
 
 
18
LTC Vysoké Mýto TK Choceň A
0:0
 
 
 
19
LTC Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:0
 
 
 
20
TK Ústí n. Orlicí A TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TK Česká Třebová, z.s. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
22
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
23
TK Choceň A LTC Pardubice B
0:0
 
 
 
24
TC Chrudim A LTC Vysoké Mýto
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
TJ Jiskra Havlíčkův Brod LTC Vysoké Mýto
0:0
 
 
 
26
LTC Pardubice B TC Chrudim A
0:0
 
 
 
27
TK Ústí n. Orlicí A TK Choceň A
0:0
 
 
 
28
TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:0