Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

22 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
5
0
35:10
69:22
477:252
10
2
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
0
33:3
66:9
418:123
8
3
TC Dvůr Králové B
Tisknout
3
2
24:21
54:44
423:386
8
4
TK Dynamo Hradec Králové
Tisknout
3
1
25:11
51:27
387:294
7
5
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
2
3
18:27
37:56
305:445
7
6
TK Semily
Tisknout
1
4
17:28
37:58
350:415
6
7
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
1
4
14:31
33:65
352:477
6
8
Nespin, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
14:80
211:531
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Dynamo Hradec Králové TC Dvůr Králové B
5:4
11:10
95:89
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Trutnov A (s) Nespin, z.s.
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TENIS-CENTRUM DTJ HK C
2:7
6:13
61:95
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Lázně Bělohrad TK Semily
5:4
10:9
74:90
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TK Semily TK Dynamo Hradec Králové
0:9
2:18
54:115
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK C TJ Lázně Bělohrad
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
7
Nespin, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1:8
5:16
64:116
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Dvůr Králové B Lokomotiva Trutnov A
2:7
5:14
45:99
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TK Dynamo Hradec Králové Lokomotiva Trutnov A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TC Dvůr Králové B
3:6
7:13
76:99
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Lázně Bělohrad Nespin, z.s.
9:0
18:0
108:52
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Semily TENIS-CENTRUM DTJ HK C
3:6
6:12
52:72
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TENIS-CENTRUM DTJ HK C TK Dynamo Hradec Králové
6:3
12:6
97:69
Zápis o utkání - oficiální
14
Nespin, z.s. TK Semily
2:7
5:14
58:95
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Dvůr Králové B TJ Lázně Bělohrad
6:3
13:6
94:57
Zápis o utkání - oficiální
16
Lokomotiva Trutnov A TENIS-CENTRUM DTJ HK D
9:0
18:1
111:45
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TK Dynamo Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK D
8:1
16:3
108:54
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Lázně Bělohrad Lokomotiva Trutnov A
1:8
3:16
33:100
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Semily TC Dvůr Králové B
3:6
6:13
59:96
Zápis o utkání - oficiální
20
TENIS-CENTRUM DTJ HK C Nespin, z.s.
7:2
14:4
104:37
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
Nespin, z.s. TK Dynamo Hradec Králové
0:0
 
 
 
22
TC Dvůr Králové B TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0:0
 
 
 
23
Lokomotiva Trutnov A TK Semily
0:0
 
 
 
24
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Lázně Bělohrad
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
TK Dynamo Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad
0:0
 
 
 
26
TK Semily TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:0
 
 
 
27
TENIS-CENTRUM DTJ HK C Lokomotiva Trutnov A
0:0
 
 
 
28
Nespin, z.s. TC Dvůr Králové B
0:0