Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
41:16
293:170
6
2
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
2
1
16:11
32:24
245:208
5
3
LTC Jaroměř
Tisknout
1
2
13:14
28:32
223:263
4
4
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
1
2
12:15
27:31
240:240
4
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
1
2
11:16
23:33
223:257
4
6
TJ Červený Kostelec
Tisknout
1
2
10:17
21:36
178:264
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
9
TENIS-CENTRUM DTJ HK E SK Třebechovice p.Orebem
5:4
10:8
82:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rozsévač Vojtěch
1
Hrdina David
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Hájek Martin
1
Jirka Maxmilián (H)
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
3.
Silbernáglová Vendula
3
Macurová Valérie (H)
4
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
4.
Jedličková Veronika
1
Koubová Anna
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kordač Tomáš
1
Vencl Vít
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Zaňka Tomáš
1
Kodýtek Jakub
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Silbernáglová Vendula
Jedličková Veronika
3
1
Macurová Valérie (H)
Koubová Anna
4
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
8.
Rozsévač Vojtěch
Kordač Tomáš
1
1
Hrdina David
Jirka Maxmilián (H)
1
1
0:6
5:7
 
5
13
0
2
0
1
9.
Hájek Martin
Zaňka Tomáš
1
1
Vencl Vít
Kodýtek Jakub
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
82
79
10
8
5
4

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Sluka Matěj
18.05.2001
287
9
2
Taláb Vojtěch
05.01.2003
467
6
3
Taláb Matěj
05.01.2003
629
4
4
Belada Tomáš
27.03.2000
1170
1
5
Belada Vojtěch
07.11.2004
1170
1
6
Rozsévač Vojtěch
25.10.2004
1170
1
7
Hájek Martin
31.03.2003
1170
1
8
Filip Ondřej
13.08.2003
1170
1
9
Kordač Tomáš
09.06.2003
1170
1
10
Zaňka Tomáš
18.04.2002
1170
1
11
Pudil Karel
05.07.2001
1170
1
12
Kvapil Martin
27.01.2005
1170
1
21
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
408
4
22
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
609
3
23
Jedličková Veronika
18.03.2004
827
1
24
Vašíčková Michelle
26.02.2005
827
1
25
Korencová Nicole
09.05.2004
827
1
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
827
1
27
Balounová Aneta
13.02.2006
827
1
28
Bezděková Ema
24.09.2006
827
1

Soupiska SK Třebechovice p.Orebem

jméno
nar.
BH
1
Jirka Jonáš (H)
02.06.2000
1170
1
2
Hrdina David
18.02.2003
1170
1
3
Jirka Maxmilián (H)
05.07.2002
1170
1
4
Horák Pavel
02.06.2001
1170
1
5
Vencl Vít
25.04.2002
1170
1
6
Kodýtek Jakub
09.03.2004
1170
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
474
4
22
Macurová Valérie (H)
24.12.2004
567
4
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
717
3
24
Šebestíková Lucie
11.10.2001
827
1
25
Koubová Anna
20.10.2001
827
1
26
Kindlová Denisa
13.07.2007
827
1
27
Karenová Lucie
26.05.2008
827
1
28
Javůrková Andrea
28.07.2007
827
1