Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
41:16
293:170
6
2
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
2
1
16:11
32:24
245:208
5
3
LTC Jaroměř
Tisknout
1
2
13:14
28:32
223:263
4
4
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
1
2
12:15
27:31
240:240
4
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
1
2
11:16
23:33
223:257
4
6
TJ Červený Kostelec
Tisknout
1
2
10:17
21:36
178:264
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
8
TJ Červený Kostelec LTC Jaroměř
6:3
13:7
100:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rada Pavel
1
Fiala Josef
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Vejrek Adam
1
Kaňka Miroslav
3
4:6
6:2
6:1
16
9
2
1
1
0
3.
Drtinová Denisa
1
Řezáčová Jiřina (H)
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
4.
Gallová Barbora
1
Reichertová Tereza
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Fučík David
1
Hladík Jaromír
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Havrda Jakub
1
Jelínek Patrik
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Drtinová Denisa
Gallová Barbora
1
1
Řezáčová Jiřina (H)
Reichertová Tereza
1
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
8.
Rada Pavel
Vejrek Adam
1
1
Fiala Josef
Kaňka Miroslav
3
3
7:6
2:6
0:1
9
13
1
2
0
1
9.
Fučík David
Havrda Jakub
1
1
Hladík Jaromír
Jelínek Patrik
1
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
               
100
72
13
7
6
3

Soupiska TJ Červený Kostelec

jméno
nar.
BH
1
Šesler Adam
02.06.2001
1170
1
2
Rada Pavel
07.01.2004
1170
1
3
Vejrek Adam
17.10.2004
1170
1
4
Fučík David
30.07.2004
1170
1
5
Havrda Jakub
06.05.2003
1170
1
6
Lelek Matyáš
31.12.2003
1170
1
7
Bílý Jonáš
05.07.2007
1170
1
8
ŠTROF Petr
30.10.2007
1170
1
9
Celba Tomáš
15.06.2007
1170
1
21
Drtinová Denisa
02.06.2003
827
1
22
Gallová Barbora
19.07.2003
827
1
23
Madarasová Lucie
22.09.2005
827
1
24
Žáčková Lucie
23.08.2002
827
1
25
Bolková Sára Anna
07.02.2006
827
1

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Fiala Josef
28.01.2000
1032
3
2
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1061
3
3
Hladík Jaromír
17.03.2000
1170
1
4
Šichan Daniel
12.03.2002
1170
1
5
Šesták Filip
30.07.2002
1170
1
6
Jelínek Patrik
19.03.2002
1170
1
7
Konečný Tomáš
30.11.2000
1170
1
21
Řezáčová Jiřina (H)
15.04.2003
827
1
22
Reichertová Tereza
20.06.2000
827
1
23
Štefanová Bára
02.07.2003
827
1