Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
41:16
293:170
6
2
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
2
1
16:11
32:24
245:208
5
3
LTC Jaroměř
Tisknout
1
2
13:14
28:32
223:263
4
4
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
1
2
12:15
27:31
240:240
4
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
1
2
11:16
23:33
223:257
4
6
TJ Červený Kostelec
Tisknout
1
2
10:17
21:36
178:264
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.
5
LTC Jaroměř TENIS-CENTRUM DTJ HK E
6:3
12:7
80:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Josef
3
Hájek Martin
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
2.
Kaňka Miroslav
3
Kordač Tomáš
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
3.
Řezáčová Jiřina (H)
1
Silbernáglová Vendula
3
6:2
3:6
7:5
16
13
2
1
1
0
4.
Štefanová Bára
1
Bezděková Ema
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Hladík Jaromír
1
Pudil Karel
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
6.
Šichan Daniel
1
Kvapil Martin
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Řezáčová Jiřina (H)
Štefanová Bára
1
1
Silbernáglová Vendula
Bezděková Ema
3
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Fiala Josef
Kaňka Miroslav
3
3
Hájek Martin
Kordač Tomáš
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Hladík Jaromír
Šichan Daniel
1
1
Pudil Karel
Kvapil Martin
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
80
72
12
7
6
3

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Fiala Josef
28.01.2000
1032
3
2
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1061
3
3
Hladík Jaromír
17.03.2000
1170
1
4
Šichan Daniel
12.03.2002
1170
1
5
Šesták Filip
30.07.2002
1170
1
6
Jelínek Patrik
19.03.2002
1170
1
7
Konečný Tomáš
30.11.2000
1170
1
21
Řezáčová Jiřina (H)
15.04.2003
827
1
22
Reichertová Tereza
20.06.2000
827
1
23
Štefanová Bára
02.07.2003
827
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Sluka Matěj
18.05.2001
287
9
2
Taláb Vojtěch
05.01.2003
467
6
3
Taláb Matěj
05.01.2003
629
4
4
Belada Tomáš
27.03.2000
1170
1
5
Belada Vojtěch
07.11.2004
1170
1
6
Rozsévač Vojtěch
25.10.2004
1170
1
7
Hájek Martin
31.03.2003
1170
1
8
Filip Ondřej
13.08.2003
1170
1
9
Kordač Tomáš
09.06.2003
1170
1
10
Zaňka Tomáš
18.04.2002
1170
1
11
Pudil Karel
05.07.2001
1170
1
12
Kvapil Martin
27.01.2005
1170
1
21
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
408
4
22
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
609
3
23
Jedličková Veronika
18.03.2004
827
1
24
Vašíčková Michelle
26.02.2005
827
1
25
Korencová Nicole
09.05.2004
827
1
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
827
1
27
Balounová Aneta
13.02.2006
827
1
28
Bezděková Ema
24.09.2006
827
1