Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
4
1
26:19
57:39
446:340
9
2
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
3
2
25:20
55:43
434:374
8
3
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
3
2
25:20
51:43
408:371
8
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
2
3
19:26
41:54
387:426
7
5
TJ Červený Kostelec
Tisknout
2
3
19:26
40:57
340:440
7
6
LTC Jaroměř
Tisknout
1
4
21:24
45:53
374:438
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6.
14
Nespin, z.s. A SK Třebechovice p.Orebem
2:7
6:14
69:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kašpar Martin
3
Jirka Jonáš (H)
1
5:7
6:3
4:6
15
16
1
2
0
1
2.
Unger Jaroslav
1
Hrdina David
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Rojek Adam
1
Horák Pavel
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Rojek Štěpán
1
Kodýtek Jakub
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Matoušková Tereza
3
Macurová Valérie (H)
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Kašparová Kamila
3
Koubová Anna
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Kašpar Martin
Rojek Adam
3
1
Jirka Jonáš (H)
Hrdina David
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Rojek Štěpán
Unger Jaroslav
1
1
Horák Pavel
Kodýtek Jakub
1
1
6:4
3:6
2:6
11
16
1
2
0
1
9.
Matoušková Tereza
Kašparová Kamila
3
3
Macurová Valérie (H)
Koubová Anna
4
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
69
95
6
14
2
7

Soupiska Nespin, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Kašpar Martin
15.08.2000
994
3
2
Unger Jaroslav
20.10.2002
1170
1
3
Effenberk David
04.06.2003
1170
1
4
Rojek Adam
18.01.2002
1170
1
5
Rojek Štěpán
20.10.2004
1170
1
21
Matoušková Tereza
11.04.2001
609
3
22
Kašparová Kamila
09.07.2002
800
3
23
Doksanská Anna
26.05.2000
827
1
24
Hamerská Natálie
01.02.2004
827
1

Soupiska SK Třebechovice p.Orebem

jméno
nar.
BH
1
Jirka Jonáš (H)
02.06.2000
1170
1
2
Hrdina David
18.02.2003
1170
1
3
Jirka Maxmilián (H)
05.07.2002
1170
1
4
Horák Pavel
02.06.2001
1170
1
5
Vencl Vít
25.04.2002
1170
1
6
Kodýtek Jakub
09.03.2004
1170
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
474
4
22
Macurová Valérie (H)
24.12.2004
567
4
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
717
3
24
Šebestíková Lucie
11.10.2001
827
1
25
Koubová Anna
20.10.2001
827
1
26
Kindlová Denisa
13.07.2007
827
1
27
Karenová Lucie
26.05.2008
827
1
28
Javůrková Andrea
28.07.2007
827
1