Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
4
1
26:19
57:39
446:340
9
2
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
3
2
25:20
55:43
434:374
8
3
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
3
2
25:20
51:43
408:371
8
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
2
3
19:26
41:54
387:426
7
5
TJ Červený Kostelec
Tisknout
2
3
19:26
40:57
340:440
7
6
LTC Jaroměř
Tisknout
1
4
21:24
45:53
374:438
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
11
SK Třebechovice p.Orebem TJ Červený Kostelec
6:3
14:6
99:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hrdina David
1
Vejrek Adam
1
6:2
3:6
1:6
10
14
1
2
0
1
2.
Jirka Maxmilián (H)
1
Fučík David
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Tomášková Jana (H)
4
Drtinová Denisa
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Macurová Valérie (H)
4
Gallová Barbora
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Horák Pavel
1
Havrda Jakub
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Kodýtek Jakub
1
Lelek Matyáš
1
4:6
6:4
5:7
15
17
1
2
0
1
7.
Tomášková Jana (H)
Macurová Valérie (H)
4
4
Drtinová Denisa
Gallová Barbora
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Hrdina David
Jirka Maxmilián (H)
1
1
Vejrek Adam
Havrda Jakub
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
9.
Horák Pavel
Kodýtek Jakub
1
1
Fučík David
Lelek Matyáš
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
99
65
14
6
6
3

Soupiska SK Třebechovice p.Orebem

jméno
nar.
BH
1
Jirka Jonáš (H)
02.06.2000
1170
1
2
Hrdina David
18.02.2003
1170
1
3
Jirka Maxmilián (H)
05.07.2002
1170
1
4
Horák Pavel
02.06.2001
1170
1
5
Vencl Vít
25.04.2002
1170
1
6
Kodýtek Jakub
09.03.2004
1170
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
474
4
22
Macurová Valérie (H)
24.12.2004
567
4
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
717
3
24
Šebestíková Lucie
11.10.2001
827
1
25
Koubová Anna
20.10.2001
827
1
26
Kindlová Denisa
13.07.2007
827
1
27
Karenová Lucie
26.05.2008
827
1
28
Javůrková Andrea
28.07.2007
827
1

Soupiska TJ Červený Kostelec

jméno
nar.
BH
1
Šesler Adam
02.06.2001
1170
1
2
Rada Pavel
07.01.2004
1170
1
3
Vejrek Adam
17.10.2004
1170
1
4
Fučík David
30.07.2004
1170
1
5
Havrda Jakub
06.05.2003
1170
1
6
Lelek Matyáš
31.12.2003
1170
1
7
Bílý Jonáš
05.07.2007
1170
1
8
ŠTROF Petr
30.10.2007
1170
1
9
Celba Tomáš
15.06.2007
1170
1
21
Drtinová Denisa
02.06.2003
827
1
22
Gallová Barbora
19.07.2003
827
1
23
Madarasová Lucie
22.09.2005
827
1
24
Žáčková Lucie
23.08.2002
827
1
25
Bolková Sára Anna
07.02.2006
827
1