Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO TJ Svitavy
Tisknout
6
0
43:11
87:28
596:363
12
2
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
34:20
74:45
563:450
12
3
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
3
3
31:23
67:52
534:471
9
4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Tisknout
3
3
28:26
59:55
483:476
9
5
TC Chrudim A
Tisknout
2
4
24:30
54:63
451:499
8
6
LTC Pardubice B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
454:493
8
7
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
19:35
41:74
414:547
7
8
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
1
5
15:39
35:79
355:551
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
1
TO TJ Svitavy TO SK Žamberk B
9:0
18:0
108:37
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Ústí n. Orlicí TK Pernštýn 1897 Pardubice B
7:2
14:4
96:54
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Česká Třebová, z.s. TC Chrudim A
7:2
14:5
98:68
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Pardubice B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2:7
4:14
44:92
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.
5
TO SK Žamberk B LTC Pardubice B
4:5
8:10
68:75
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TK Česká Třebová, z.s.
5:4
11:8
84:73
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Chrudim A TK Ústí n. Orlicí
4:5
9:11
70:88
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TO TJ Svitavy
3:6
6:12
54:81
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.
9
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TO SK Žamberk B
5:4
11:8
85:69
Zápis o utkání - oficiální
10
TO TJ Svitavy TC Chrudim A
7:2
15:6
103:59
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Ústí n. Orlicí TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6:3
13:8
104:78
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Česká Třebová, z.s. LTC Pardubice B
5:4
12:9
87:86
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.
13
TO SK Žamberk B TK Česká Třebová, z.s.
1:8
3:17
47:115
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Pardubice B TK Ústí n. Orlicí
3:6
6:13
75:90
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TO TJ Svitavy
3:6
6:12
61:92
Zápis o utkání - oficiální
16
TC Chrudim A TK Pernštýn 1897 Pardubice B
7:2
15:5
94:50
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.
17
TC Chrudim A TO SK Žamberk B
3:6
7:12
72:98
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2:7
6:14
75:106
Zápis o utkání - oficiální
19
TO TJ Svitavy LTC Pardubice B
9:0
18:2
119:69
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s.
5:4
12:8
93:78
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.
21
TO SK Žamberk B TK Ústí n. Orlicí
4:5
10:11
95:92
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy
3:6
8:12
83:93
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Pardubice B TK Pernštýn 1897 Pardubice B
8:1
16:3
105:37
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TC Chrudim A
3:6
6:12
62:88
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.
25
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TO SK Žamberk B
0:0
 
 
 
26
TC Chrudim A LTC Pardubice B
0:0
 
 
 
27
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
 
28
TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí
0:0