Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

24- II.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kralupy o.s.
Tisknout
6
1
41:22
87:46
641:456
13
2
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
6
1
41:22
85:49
640:439
13
3
Sportclub Řevnice z.s. B
Tisknout
5
2
43:20
92:52
681:548
12
4
TC VITALITY Březnice
Tisknout
4
3
38:25
78:54
587:475
11
5
SK Talent 13 Rakovník
Tisknout
3
4
24:39
54:79
493:598
10
6
Tenisový klub Černošice
Tisknout
2
5
29:34
61:74
565:604
9
7
Baník Příbram
Tisknout
1
6
18:45
44:94
414:667
8
8
Spartak Hořovice
Tisknout
1
6
18:45
38:91
402:636
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018 NT 5.5.2018
1
Baník Příbram Spartak Hořovice
5:4
11:8
84:72
Zápis o utkání - oficiální
2
TC VITALITY Březnice TJ Kralupy o.s.
3:6
6:13
64:94
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Talent 13 Rakovník Tenisový klub Černošice
6:3
13:6
100:70
Zápis o utkání - oficiální
4
SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice z.s. B
5:4
12:9
98:75
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018 NT 19.5.2018
5
Sportclub Řevnice z.s. B Baník Příbram
7:2
16:6
112:64
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenisový klub Černošice SPORT EDEN Beroun
4:5
9:11
75:94
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Kralupy o.s. SK Talent 13 Rakovník
6:3
12:7
83:56
Zápis o utkání - oficiální
8
Spartak Hořovice TC VITALITY Březnice
2:7
4:14
44:90
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018 NT 26.5.2018
9
Baník Příbram TC VITALITY Březnice
1:8
3:16
44:103
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Talent 13 Rakovník Spartak Hořovice
3:6
6:13
62:94
Zápis o utkání - oficiální
11
SPORT EDEN Beroun TJ Kralupy o.s.
3:6
6:13
65:93
Zápis o utkání - oficiální
12
Sportclub Řevnice z.s. B Tenisový klub Černošice
6:3
14:7
113:82
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018 NT 2.6.2018
13
Tenisový klub Černošice Baník Příbram
7:2
14:6
102:57
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Kralupy o.s. Sportclub Řevnice z.s. B
4:5
9:10
81:76
Zápis o utkání - oficiální
15
Spartak Hořovice SPORT EDEN Beroun
2:7
4:14
47:95
Zápis o utkání - oficiální
16
TC VITALITY Březnice SK Talent 13 Rakovník
4:5
8:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018 NT 16.6.2018
17
Baník Příbram SK Talent 13 Rakovník
4:5
8:10
61:69
Zápis o utkání - oficiální
18
SPORT EDEN Beroun TC VITALITY Březnice
5:4
10:9
77:70
Zápis o utkání - oficiální
19
Sportclub Řevnice z.s. B Spartak Hořovice
9:0
18:1
112:49
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenisový klub Černošice TJ Kralupy o.s.
3:6
6:12
79:93
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018 NT 23.6.2018
21
TJ Kralupy o.s. Baník Příbram
6:3
14:7
101:68
Zápis o utkání - oficiální
22
Spartak Hořovice Tenisový klub Černošice
2:7
4:14
48:97
Zápis o utkání - oficiální
23
TC VITALITY Březnice Sportclub Řevnice z.s. B
5:4
11:9
88:79
Zápis o utkání - oficiální
24
SK Talent 13 Rakovník SPORT EDEN Beroun
1:8
2:16
43:103
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018 NT 1.7.2018
25
Baník Příbram SPORT EDEN Beroun
1:8
3:16
36:108
Zápis o utkání - oficiální
26
Sportclub Řevnice z.s. B SK Talent 13 Rakovník
8:1
16:6
114:86
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenisový klub Černošice TC VITALITY Březnice
2:7
5:14
60:99
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Kralupy o.s. Spartak Hořovice
7:2
14:4
96:48
Zápis o utkání - oficiální