Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Skalice
Tisknout
7
0
55:8
113:19
742:318
14
2
Nespin, z.s.
Tisknout
6
1
49:14
102:32
716:448
13
3
SK Týniště nad Orlicí
Tisknout
4
3
37:26
75:55
584:511
11
4
LTC Jaroměř
Tisknout
4
3
34:29
72:66
582:590
11
5
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
3
4
32:31
68:66
579:587
10
6
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
3
4
32:31
67:66
575:559
10
7
Baník Žacléř
Tisknout
1
6
13:50
29:101
356:692
8
8
TK Náchod
Tisknout
0
7
0:63
5:126
354:783
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
25.6.
26
TC Nové Město n. Metují SK Týniště nad Orlicí
5:4
10:8
87:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hejcman Marek
1
Ptáček Jonáš
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
2.
Hofman Václav
1
Kuchyňa Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Janovská Klára (H)
1
Škodová Jesika (H)
3
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Juhásová Markéta (H)
1
Hartmanová Lucie
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Vacek Šimon (H)
1
Novotný Lukáš
1
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
6.
Dufek Daniel
1
Malý Ondřej
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Janovská Klára (H)
Juhásová Markéta (H)
1
1
Škodová Jesika (H)
Hartmanová Lucie
3
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Hejcman Marek
Vacek Šimon (H)
1
1
Ptáček Jonáš
Kuchyňa Tomáš
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Dufek Daniel
Hofman Václav
1
1
Novotný Lukáš
Malý Ondřej
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
87
78
10
8
5
4

Soupiska TC Nové Město n. Metují

jméno
nar.
BH
1
Hejcman Marek
16.07.2003
1166
1
2
Hofman Václav
01.04.2003
1166
1
3
Kotrč Tomáš
26.05.1999
1166
1
4
Vacek Šimon (H)
09.04.2004
1166
1
5
Vysoký Jakub
26.06.2005
1166
1
6
Dufek Daniel
23.12.2000
1166
1
21
Janovská Klára (H)
02.12.2004
771
1
22
Viková Tereza (H)
17.06.2002
771
1
23
Juhásová Markéta (H)
13.05.2003
771
1
24
Jelinková Natálie
30.01.2006
771
1
25
Černá Nikola
25.02.2006
771
1
26
Ditrichová Sofie
29.12.2006
771
1
27
Prausová Nikola
08.06.2002
771
1
28
Pumrová Natálie
16.03.2003
771
1

Soupiska SK Týniště nad Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Bílek David
30.05.2003
1166
1
2
Borovec Vojtěch
19.12.2001
1166
1
3
Ptáček Jonáš
29.10.2003
1166
1
4
Kuchyňa Tomáš
07.05.2004
1166
1
5
Novotný Lukáš
29.01.2003
1166
1
6
Malý Ondřej
07.01.2004
1166
1
7
Guldán Vít
20.11.2004
1166
1
21
Škodová Jesika (H)
30.03.2003
707
3
22
Hartmanová Lucie
20.01.2002
771
1