Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Skalice
Tisknout
7
0
55:8
113:19
742:318
14
2
Nespin, z.s.
Tisknout
6
1
49:14
102:32
716:448
13
3
SK Týniště nad Orlicí
Tisknout
4
3
37:26
75:55
584:511
11
4
LTC Jaroměř
Tisknout
4
3
34:29
72:66
582:590
11
5
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
3
4
32:31
68:66
579:587
10
6
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
3
4
32:31
67:66
575:559
10
7
Baník Žacléř
Tisknout
1
6
13:50
29:101
356:692
8
8
TK Náchod
Tisknout
0
7
0:63
5:126
354:783
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.
1
SK Třebechovice p.Orebem TK Česká Skalice
1:8
2:17
51:116
Zápis o utkání - oficiální
2
Nespin, z.s. TK Náchod
9:0
18:0
113:64
Zápis o utkání - oficiální
3
Baník Žacléř TC Nové Město n. Metují
1:8
3:16
40:99
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Týniště nad Orlicí LTC Jaroměř
6:3
12:7
87:65
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.
5
TK Česká Skalice SK Týniště nad Orlicí
7:2
15:4
103:50
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Jaroměř Baník Žacléř
8:1
16:4
114:58
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Nové Město n. Metují Nespin, z.s.
3:6
6:14
67:107
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Náchod SK Třebechovice p.Orebem
0:9
2:18
54:115
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.
9
TK Náchod TK Česká Skalice
0:9
0:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Třebechovice p.Orebem TC Nové Město n. Metují
6:3
13:7
110:79
Zápis o utkání - oficiální
11
Nespin, z.s. LTC Jaroměř
7:2
15:5
110:51
Zápis o utkání - oficiální
12
Baník Žacléř SK Týniště nad Orlicí
1:8
2:16
54:104
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.
13
TK Česká Skalice Baník Žacléř
9:0
18:0
108:23
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Týniště nad Orlicí Nespin, z.s.
2:7
5:14
71:98
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Jaroměř SK Třebechovice p.Orebem
5:4
10:8
82:78
Zápis o utkání - oficiální
16
TC Nové Město n. Metují TK Náchod
9:0
18:0
110:43
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.
17
TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice
1:8
2:16
38:100
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Náchod LTC Jaroměř
0:9
2:18
55:114
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Třebechovice p.Orebem SK Týniště nad Orlicí
3:6
7:12
61:86
Zápis o utkání - oficiální
20
Nespin, z.s. Baník Žacléř
8:1
16:2
99:40
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.
21
TK Česká Skalice Nespin, z.s.
6:3
13:7
103:74
Zápis o utkání - oficiální
22
Baník Žacléř SK Třebechovice p.Orebem
0:9
0:18
27:108
Zápis o utkání - oficiální
23
SK Týniště nad Orlicí TK Náchod
9:0
18:0
108:43
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Jaroměř TC Nové Město n. Metují
6:3
12:9
109:99
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.
25
LTC Jaroměř TK Česká Skalice
1:8
4:16
47:103
Zápis o utkání - oficiální
26
TC Nové Město n. Metují SK Týniště nad Orlicí
5:4
10:8
87:78
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Náchod Baník Žacléř
0:9
1:18
60:114
Zápis o utkání - oficiální
28
SK Třebechovice p.Orebem Nespin, z.s.
0:9
1:18
52:115
Zápis o utkání - oficiální