Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

28. III.TŘÍDA sk. DD

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Fatra Napajedla
Tisknout
6
0
42:12
87:27
604:330
12
2
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
4
2
33:21
72:47
570:474
10
3
TK Bystřice p.H. B
Tisknout
3
3
26:28
55:59
474:462
9
4
SK Zlín-Mladcová
Tisknout
3
3
26:28
60:64
518:523
9
5
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
25:29
51:64
446:527
9
6
TK Ostrožská Lhota
Tisknout
2
4
24:30
56:63
469:501
8
7
SK Uherský Brod
Tisknout
0
6
13:41
30:87
335:599
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017
1
volno SK Zlín-Mladcová
0:0
 
 
 
2
TK Fatra Napajedla TJ Sokol Uherský Brod
5:4
10:8
89:68
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenisový klub Bzenec SK Uherský Brod
7:2
15:5
104:67
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Bystřice p.H. B TK Ostrožská Lhota
5:4
10:9
79:81
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2017
5
TK Ostrožská Lhota volno
0:0
 
 
 
6
SK Uherský Brod TK Bystřice p.H. B
0:9
1:18
29:115
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Sokol Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
3:6
6:13
76:101
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Zlín-Mladcová TK Fatra Napajedla
3:6
6:14
72:101
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2017
9
volno TK Fatra Napajedla
0:0
 
 
 
10
Tenisový klub Bzenec SK Zlín-Mladcová
5:4
12:12
115:107
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Bystřice p.H. B TJ Sokol Uherský Brod
7:2
15:4
101:51
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Ostrožská Lhota SK Uherský Brod
6:3
13:7
89:67
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2017
13
SK Uherský Brod volno
0:0
 
 
 
14
TJ Sokol Uherský Brod TK Ostrožská Lhota
5:4
10:11
82:94
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Zlín-Mladcová TK Bystřice p.H. B
5:4
10:10
78:84
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Fatra Napajedla Tenisový klub Bzenec
7:2
14:5
95:64
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2017
17
volno Tenisový klub Bzenec
0:0
 
 
 
18
TK Bystřice p.H. B TK Fatra Napajedla
1:8
2:17
46:111
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Ostrožská Lhota SK Zlín-Mladcová
4:5
10:11
82:93
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod
3:6
6:13
67:96
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2017
21
TJ Sokol Uherský Brod volno
0:0
 
 
 
22
SK Zlín-Mladcová SK Uherský Brod
5:4
12:8
93:68
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Fatra Napajedla TK Ostrožská Lhota
8:1
16:3
106:43
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenisový klub Bzenec TK Bystřice p.H. B
9:0
18:0
112:49
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2017
25
volno TK Bystřice p.H. B
0:0
 
 
 
26
TK Ostrožská Lhota Tenisový klub Bzenec
5:4
10:9
80:74
Zápis o utkání - oficiální
27
SK Uherský Brod TK Fatra Napajedla
1:8
3:16
37:102
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Sokol Uherský Brod SK Zlín-Mladcová
5:4
10:9
73:75
Zápis o utkání - oficiální