Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dorost

22. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sport Kolovraty
Tisknout
7
0
48:15
97:37
670:407
14
2
TSM Sokol Vysočany B
Tisknout
5
2
41:22
91:50
688:521
12
3
SK OAZA Praha B
Tisknout
4
3
40:23
86:50
643:470
11
4
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
4
3
37:26
80:58
624:529
11
5
TK Olymp-Orel Praha A
Tisknout
3
4
31:32
67:70
555:563
10
6
SK Aritma Praha B
Tisknout
3
4
28:35
59:72
512:540
10
7
SK Satalice A
Tisknout
2
5
17:46
39:96
442:676
9
8
LOB Slovan Bohnice A
Tisknout
0
7
10:53
21:107
264:692
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2013
27
TSM Sokol Vysočany B TK Start Praha-Topolka
5:4
13:8
101:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Merta Matyáš
9
Chleborád Jan
9
6:4
0:6
4:6
10
16
1
2
0
1
2.
Jirásek Ivan (H)
9
Baumruk Tomáš
4
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
3.
Válková Nikol
9
Hlavatá Michaela
15
2:6
6:2
4:6
12
14
1
2
0
1
4.
Kladivová Aneta
6
Hájková Šárka (H)
6
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
5.
Dukát Martin (H)
9
Zahálka Jiří
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Karelin Ilia (Z)
1
Šafář Martin (H)
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Válková Nikol
Kladivová Aneta
9
6
Hlavatá Michaela
Hájková Šárka (H)
15
6
3:6
6:4
0:1
9
11
1
2
0
1
8.
Merta Matyáš
Dukát Martin (H)
9
9
Chleborád Jan
Zahálka Jiří
9
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Jirásek Ivan (H)
Karelin Ilia (Z)
9
1
Baumruk Tomáš
Zahálka Jiří
4
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
101
82
13
8
5
4

Soupiska TSM Sokol Vysočany B

jméno
nar.
BH
1
Merta Matyáš
28.01.1996
244
9
2
Jirásek Ivan (H)
07.02.1998
289
9
3
Dukát Martin (H)
06.02.1996
239
9
4
Jílek Jakub
15.01.1997
229
9
5
Hejduk David
10.07.1998
561
4
6
Karelin Ilia (Z)
24.09.1996
1084
1
7
Kočiš Adrián
26.10.1999
1084
1
8
Olič Vlastimil
12.05.1995
1084
1
9
Pohl Aleš
04.10.2001
1084
1
10
Hrdinka Adam
04.08.1997
1084
1
11
Kubina Adam
07.03.2000
1084
1
12
Vavák Erik
19.11.2000
1084
1
21
Válková Nikol
24.03.1999
150
9
22
Kladivová Aneta
23.05.2000
177
6
23
Kladivová Linda
06.10.1995
412
4
24
Nováková Adéla
10.08.1999
498
3
25
Krtilová Tereza
21.07.1999
618
1
26
Houdková Kristýna
17.09.1997
618
1
27
Stránská Anna
01.11.1998
618
1
28
Sirotková Šarlota Sofie
17.09.2001
618
1
Kapitán družstva TSM Sokol Vysočany B
Příjmení a jméno: VEJŠICKÝ ALEŠ ING.
Telefon: 602263537
E-mail: tsmvysocany@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TSM Sokol Vysočany B
Příjmení a jméno: KLADIVOVÁ KATEŘINA
Telefon: 602263537
E-mail: tsmvysocany@seznam.cz

Soupiska TK Start Praha-Topolka

jméno
nar.
BH
1
Šimeček Michal
09.02.1995
198
12
2
Chleborád Jan
14.08.1995
235
9
3
Šimeček Jakub
09.02.1995
272
9
4
Baumruk Tomáš
12.09.1996
588
4
5
Zahálka Jiří
29.03.1996
977
3
6
Šafář Martin (H)
13.09.1999
1084
1
7
Hrbas Lukáš
15.02.2000
1084
1
8
Vašina Vojtěch
03.04.2000
1084
1
21
Hlavatá Michaela
12.01.1997
55
15
22
Hájková Šárka (H)
02.05.1995
229
6
23
Filip Kateřina
01.09.1999
349
4
24
Houžvičková Kristýna
20.12.1996
412
4
25
Adamovič Eleonora Mara
02.10.1998
618
1
Kapitán družstva TK Start Praha-Topolka
Příjmení a jméno: Chleborád Zdeněk
Telefon: 602736503
E-mail: zdechle@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Start Praha-Topolka
Příjmení a jméno: Šimeček Jan Ing.
Telefon: 602283845
E-mail: jsimecek@iol.cz