Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
7
0
58:2
117:12
740:272
14
2
SK HAMR, o.s. A
Tisknout
6
1
47:16
96:35
669:407
13
3
SK OAZA Praha A
Tisknout
5
2
34:26
75:54
554:508
12
4
SK Aritma Praha A
Tisknout
3
4
28:35
60:77
547:602
10
5
TSM Sokol Vysočany A
Tisknout
3
4
26:35
60:75
522:577
10
6
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
3
4
27:36
58:75
527:581
10
7
TC VŠ Praha A
Tisknout
1
6
18:43
40:91
427:636
8
8
TJ Solidarita Praha 10
Tisknout
0
7
9:54
22:109
306:709
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2013
13
SK Aritma Praha A TK Olymp Praha
0:9
2:18
45:119
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brailovskiy Egor (Z)
12
Pech Patrik
30
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Valagiannis Andreas
6
Musil Jakub
25
6:4
0:6
3:6
9
16
1
2
0
1
3.
Břicháčová Petra
15
Vrbenská Anna
35
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Brožová Ivona
12
Procházková Lucie
20
7:5
2:6
5:7
14
18
1
2
0
1
5.
Rychnavský Marek (H)
9
Mlíkovský David (H)
20
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Pokorný Jan
6
Rikl Filip
15
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Břicháčová Petra
Brožová Ivona
15
12
Vrbenská Anna
Procházková Lucie
35
20
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Rychnavský Marek (H)
Pokorný Jan
9
6
Pech Patrik
Rikl Filip
30
15
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Brailovskiy Egor (Z)
Valagiannis Andreas
12
6
Musil Jakub
Mlíkovský David (H)
25
20
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
               
45
119
2
18
0
9

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
281
9
2
Brailovskiy Egor (Z)
18.06.1996
175
12
3
Valagiannis Andreas
24.05.1996
323
6
4
Rychnavský Marek (H)
28.07.1996
296
9
5
Neumann Vilém
15.07.1998
361
6
6
Pokorný Jan
24.10.1997
379
6
7
Hofman Jan
20.06.1997
1002
3
8
Vedral Vladimír
14.09.1996
977
3
9
Měrka Jan
19.03.1997
588
4
10
Mohorko Lukáš
13.05.1996
1057
3
11
Zach Martin
22.11.1995
1057
3
12
Passburg Carl Victor (H)
01.03.1996
1084
1
21
Kleisnerová Eliška
09.01.1997
48
15
22
Břicháčová Petra
16.05.1995
52
15
23
Brožová Ivona
06.02.1995
91
12
24
Zeilmanová Denisa
26.05.1999
334
4
25
Schönfeldová Barbora
22.03.1997
618
1
26
Hubičková Magdalena
19.08.2000
618
1
27
Tomanová Kateřina
23.02.2001
618
1
28
Kalousková Sylvie
08.10.2002
618
1
Kapitán družstva SK Aritma Praha A
Příjmení a jméno: Valagiannis Jiří
Telefon: 603549212
E-mail: tenisservis@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva SK Aritma Praha A
Příjmení a jméno: Zelinka Jiří
Telefon: 602296001
E-mail: tenisservis@seznam.cz

Soupiska TK Olymp Praha

jméno
nar.
BH
1
Pech Patrik
25.04.1995
30
30
2
Chyba Miroslav (H)
24.03.1997
37
30
3
Musil Jakub
28.01.1997
50
25
4
Vocel Matěj
20.05.1997
65
20
5
Paulson David (H)
19.02.1996
69
20
6
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
80
20
7
Rikl Filip
12.03.1996
126
15
8
Březina Jakub
20.06.2001
1084
1
9
Novák Tadeáš
11.07.2001
1084
1
10
Kračman Jiří
02.06.2001
1084
1
11
Kračman Michal
23.06.2003
1084
1
21
Vrbenská Anna
29.11.1996
9
35
22
Procházková Lucie
03.01.1998
42
20
23
Kallmünzerová Natálie
11.06.1997
47
15
24
Zarycká Anastasia (Z)
08.01.1998
88
12
25
Suková Natalie
08.05.1996
104
12
26
Jirsáková Michaela (H)
07.06.1995
318
4
Kapitán družstva TK Olymp Praha
Příjmení a jméno: Pech Petr
Telefon: 777641126
E-mail: petr.luxa@gmail.com
Zástupce kapitána družstva TK Olymp Praha
Příjmení a jméno: Kožíšek Tomáš
Telefon: 777641126
E-mail: petr.luxa@gmail.com