Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dorost

31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
51:11
104:26
697:339
14
2
1. Vestecká sportovní
Tisknout
6
1
43:20
90:50
682:517
13
3
TO SK Mělník
Tisknout
4
3
35:27
76:62
631:558
11
4
LTC Mladá Boleslav
Tisknout
4
3
30:33
68:72
554:601
11
5
LTC Poděbrady
Tisknout
3
4
30:33
64:71
531:549
10
6
Sportclub Řevnice
Tisknout
2
5
27:36
61:74
527:590
9
7
TC Realsport Nymburk
Tisknout
2
5
22:41
47:86
457:648
9
8
Slavoj Žiželice
Tisknout
0
7
13:50
32:101
419:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2013
15
Slavoj Žiželice TK Neridé
2:7
5:14
50:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rais Vítek
9
Gengel Marek
35
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Fousek Jakub
6
Krejčí Lukáš
35
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Malíková Klára
4
Haluzíková Veronika
9
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
4.
Fuxová Anna
4
Maříková Michaela
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Friedrich Jonáš
4
Andres Erik
12
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Přívora Jan
4
Dubský Marek (H)
6
6:4
1:6
0:6
7
16
1
2
0
1
7.
Malíková Klára
Fuxová Anna
4
4
Haluzíková Veronika
Maříková Michaela
9
6
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Rais Vítek
Fousek Jakub
9
6
Gengel Marek
Krejčí Lukáš
35
35
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Friedrich Jonáš
Přívora Jan
4
4
Andres Erik
Dubský Marek (H)
12
6
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
50
105
5
14
2
7

Soupiska Slavoj Žiželice

jméno
nar.
BH
1
Rais Vítek
26.02.1998
295
9
2
Fousek Jakub
03.03.1998
412
6
3
Friedrich Jonáš
08.07.1999
629
4
4
Přívora Jan
16.03.1997
568
4
5
Bareš Daniel
22.12.1998
1084
1
6
Sloboda Tomáš
16.01.2000
1084
1
7
Mazura Jakub
13.01.1997
1084
1
8
Sirůček Václav
16.11.1998
1084
1
9
Pajer Michal
12.03.1999
1084
1
10
Buriánek Michal
23.07.1998
1084
1
11
Buriánek Daniel
30.12.2000
1084
1
12
Buriánek Tomáš
31.03.1999
1084
1
21
Malíková Klára
25.11.1999
417
4
22
Fuxová Anna
10.06.1998
366
4
23
Mazurová Kateřina
26.11.1999
618
1
24
Kostinková Ivona (H)
02.08.2000
618
1
25
Hradecká Michaela
27.03.1997
618
1
26
Vítová Michaela
16.03.2002
618
1
27
Mařasová Natálie Anna
28.10.2001
618
1
28
Vítová Andrea
12.03.2001
618
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Gengel Marek
17.09.1995
18
35
2
Jetel Michal
14.01.1996
20
35
3
Krejčí Lukáš
07.12.1995
22
35
4
Kubelka Michal (H)
18.03.1995
346
6
5
Andres Erik
19.05.1997
142
12
6
Vicenda Ondřej
27.02.1998
153
12
7
Ducz Daniel
06.02.1997
365
6
8
Dubský Marek (H)
16.01.1999
445
6
9
Jiroušek Tomáš
04.01.2000
1084
1
21
Slavíčková Markéta (H)
09.01.1995
22
25
22
Brožová Kateřina
30.06.1998
30
20
23
Šnajberková Petra
19.10.1997
35
20
24
Staniková Monika (EU)
06.03.1996
552
3
25
Haluzíková Veronika
10.05.1996
119
9
26
Pilzová Tereza
02.10.1995
124
9
27
Plecitá Andrea
01.04.1996
195
6
28
Maříková Michaela
03.01.1995
227
6