Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
57:6
116:17
762:351
14
2
LTC Poděbrady
Tisknout
5
2
35:28
77:58
603:522
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
3
36:27
77:58
627:499
11
4
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
4
3
33:30
71:61
580:522
11
5
TC Realsport Nymburk
Tisknout
4
3
32:31
69:67
568:550
11
6
TO SK Mělník
Tisknout
2
5
27:36
58:83
492:639
9
7
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
5
21:42
48:90
474:679
9
8
Tenis Dobříš
Tisknout
0
7
11:52
28:110
385:729
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
13.5.2012
9
TK Neridé 1. Vestecká sportovní
8:1
16:3
108:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krejčí Lukáš
30
Grunt David (H)
15
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
2.
Gengel Marek
25
Vidmanov Vasiliy (Z)
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Jarošová Adéla
35
Váchová Gabriela
12
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Maříková Michaela
30
Hermanová Alžběta
12
7:5
4:6
6:3
17
14
2
1
1
0
5.
Slezák Václav
25
Kronberger Zdeněk
9
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Brenk Jan
15
Smékal Arthur
9
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
7.
Krejčí Lukáš
Gengel Marek
30
25
Grunt David (H)
Vidmanov Vasiliy (Z)
15
12
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
8.
Slezák Václav
Brenk Jan
25
15
Kronberger Zdeněk
Smékal Arthur
9
9
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
9.
Maříková Michaela
Haluzíková Veronika
30
15
Váchová Gabriela
Hermanová Alžběta
12
12
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
108
66
16
3
8
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Šebesta Filip
05.05.1994
12
45
2
Krejčí Lukáš
07.12.1995
38
30
3
Gengel Marek
17.09.1995
48
25
4
Jetel Michal
14.01.1996
53
25
5
Slezák Václav
19.01.1996
61
25
6
Brenk Jan
13.01.1994
110
15
7
Bouda Daniel
02.04.1995
114
15
21
Jarošová Adéla
16.11.1994
12
35
22
Maříková Michaela
03.01.1995
18
30
23
Slavíčková Markéta (H)
09.01.1995
19
30
24
Plecitá Andrea
01.04.1996
48
20
25
Haluzíková Veronika
10.05.1996
74
15
26
Brožová Kateřina
30.06.1998
478
3
27
Staniková Monika (EU)
06.03.1996
678
1

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Grunt David (H)
07.05.1996
116
15
2
Vidmanov Vasiliy (Z)
14.08.1996
188
12
3
Kronberger Zdeněk
14.08.1996
211
9
4
Smékal Arthur
30.01.1996
317
9
5
Hauba Filip
14.08.1998
1061
1
6
Podlešák Marek
13.08.1999
1061
1
7
Aunapu Igor (Z)
14.10.1998
1061
1
8
Kotlín Michael
16.03.1999
1061
1
9
Krčma Tomáš
06.09.1999
1061
1
10
Liška Lukáš Josef
04.08.1999
1061
1
11
Beneš Tomáš
09.07.2001
1061
1
12
Keller Oliver
22.01.2001
1061
1
21
Váchová Gabriela
22.04.1995
91
12
22
Hermanová Alžběta
01.11.1997
99
12
23
Kosejková Barbora
27.01.1997
128
9
24
Zapletalová Claudie
27.01.1995
525
3
25
Kohoutová Nikola
10.07.2000
678
1
26
Kohoutová Barbora
10.07.2000
678
1
27
Mokienko Anastázie
30.07.2000
678
1
28
Supová Veronika
29.04.1998
678
1