Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
57:6
116:17
762:351
14
2
LTC Poděbrady
Tisknout
5
2
35:28
77:58
603:522
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
3
36:27
77:58
627:499
11
4
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
4
3
33:30
71:61
580:522
11
5
TC Realsport Nymburk
Tisknout
4
3
32:31
69:67
568:550
11
6
TO SK Mělník
Tisknout
2
5
27:36
58:83
492:639
9
7
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
5
21:42
48:90
474:679
9
8
Tenis Dobříš
Tisknout
0
7
11:52
28:110
385:729
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2012
2
TO SK Mělník TK Neridé
2:7
4:15
59:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kopecký David
9
Šebesta Filip
45
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Derfl Christian
9
Krejčí Lukáš
30
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Smotlachová Jana
15
Jarošová Adéla
35
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Kohoutová Nikola (H)
12
Haluzíková Veronika
15
6:2
5:7
6:1
17
10
2
1
1
0
5.
Jílek Jakub (H)
4
Jetel Michal
25
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Růžička Ondřej
3
Bouda Daniel
15
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kopecký David
Derfl Christian
9
9
Jetel Michal
Bouda Daniel
25
15
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Jílek Jakub (H)
Růžička Ondřej
4
3
Slezák Václav
Brenk Jan
25
15
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Smotlachová Jana
Kohoutová Nikola (H)
15
12
Plecitá Andrea
Haluzíková Veronika
20
15
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
59
104
4
15
2
7

Soupiska TO SK Mělník

jméno
nar.
BH
1
Rikl Filip (H)
12.03.1996
72
20
2
Svoboda Lukáš (H)
06.07.1996
215
9
3
Kopecký David
05.10.1995
218
9
4
Derfl Christian
14.04.1995
282
9
5
Kowanda Petr
02.09.1995
375
6
6
Dulík Juraj (H)
05.08.1997
418
6
7
Jílek Jakub (H)
15.01.1997
510
4
8
Kowanda Josef
21.08.1996
561
4
9
Novák Václav
28.03.1997
568
4
10
Růžička Ondřej
20.08.1994
877
3
21
Smotlachová Jana
03.06.1994
63
15
22
Kohoutová Nikola (H)
05.10.1997
105
12
23
Beková Viktorie
02.09.1994
139
9
24
Holomková Veronika
28.07.1995
517
3
25
Müllerová Anne-Marie
24.11.1996
678
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Šebesta Filip
05.05.1994
12
45
2
Krejčí Lukáš
07.12.1995
38
30
3
Gengel Marek
17.09.1995
48
25
4
Jetel Michal
14.01.1996
53
25
5
Slezák Václav
19.01.1996
61
25
6
Brenk Jan
13.01.1994
110
15
7
Bouda Daniel
02.04.1995
114
15
21
Jarošová Adéla
16.11.1994
12
35
22
Maříková Michaela
03.01.1995
18
30
23
Slavíčková Markéta (H)
09.01.1995
19
30
24
Plecitá Andrea
01.04.1996
48
20
25
Haluzíková Veronika
10.05.1996
74
15
26
Brožová Kateřina
30.06.1998
478
3
27
Staniková Monika (EU)
06.03.1996
678
1