Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
57:6
116:17
762:351
14
2
LTC Poděbrady
Tisknout
5
2
35:28
77:58
603:522
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
3
36:27
77:58
627:499
11
4
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
4
3
33:30
71:61
580:522
11
5
TC Realsport Nymburk
Tisknout
4
3
32:31
69:67
568:550
11
6
TO SK Mělník
Tisknout
2
5
27:36
58:83
492:639
9
7
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
5
21:42
48:90
474:679
9
8
Tenis Dobříš
Tisknout
0
7
11:52
28:110
385:729
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.2012
16
LTC Poděbrady TK Neridé
0:9
3:18
63:121
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Stránský Jan
12
Šebesta Filip
45
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Musil Jakub (H)
6
Krejčí Lukáš
30
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Vrbenská Anna (H)
30
Plecitá Andrea
20
7:5
3:6
4:6
14
17
1
2
0
1
4.
Martincová Nicole (H)
12
Brožová Kateřina
3
7:6
3:6
1:6
11
18
1
2
0
1
5.
Nerušil Marek
9
Jetel Michal
25
5:7
6:0
0:6
11
13
1
2
0
1
6.
Struž Josef
6
Slezák Václav
25
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Vrbenská Anna (H)
Martincová Nicole (H)
30
12
Plecitá Andrea
Brožová Kateřina
20
3
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Stránský Jan
Nerušil Marek
12
9
Šebesta Filip
Krejčí Lukáš
45
30
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Musil Jakub (H)
Vrbenský Michael (H)
6
3
Jetel Michal
Slezák Václav
25
25
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
63
121
3
18
0
9

Soupiska LTC Poděbrady

jméno
nar.
BH
1
Stránský Jan
01.09.1994
169
12
2
Musil Jakub (H)
28.01.1997
320
6
3
Nerušil Marek
29.10.1995
223
9
4
Struž Josef
17.07.1995
448
6
5
Vrbenský Michael (H)
26.12.1999
1023
3
6
Ulrych Václav
16.05.1995
605
4
7
Šotola Jan
23.09.1995
680
4
8
Kolařík Jiří
05.04.1998
877
3
9
Karbulka David
19.07.1995
850
3
10
Mazura Jakub (H)
13.01.1997
1061
1
11
Navrátil Adam
17.06.1994
1061
1
12
Chára František
29.08.1995
1061
1
21
Vrbenská Anna (H)
29.11.1996
22
30
22
Martincová Nicole (H)
02.01.1996
122
12
23
Navrátilová Kristýna
19.07.1996
163
9
24
Vocásková Renata
18.07.1996
239
6
25
Novotná Nikola (H)
01.11.1998
364
4
26
Rožová Dominika
13.08.1997
355
4
27
Vavrouchová Lucie
08.12.1997
678
1
28
Bergerová Alena
26.09.1998
678
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Šebesta Filip
05.05.1994
12
45
2
Krejčí Lukáš
07.12.1995
38
30
3
Gengel Marek
17.09.1995
48
25
4
Jetel Michal
14.01.1996
53
25
5
Slezák Václav
19.01.1996
61
25
6
Brenk Jan
13.01.1994
110
15
7
Bouda Daniel
02.04.1995
114
15
21
Jarošová Adéla
16.11.1994
12
35
22
Maříková Michaela
03.01.1995
18
30
23
Slavíčková Markéta (H)
09.01.1995
19
30
24
Plecitá Andrea
01.04.1996
48
20
25
Haluzíková Veronika
10.05.1996
74
15
26
Brožová Kateřina
30.06.1998
478
3
27
Staniková Monika (EU)
06.03.1996
678
1