Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
57:6
116:17
762:351
14
2
LTC Poděbrady
Tisknout
5
2
35:28
77:58
603:522
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
3
36:27
77:58
627:499
11
4
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
4
3
33:30
71:61
580:522
11
5
TC Realsport Nymburk
Tisknout
4
3
32:31
69:67
568:550
11
6
TO SK Mělník
Tisknout
2
5
27:36
58:83
492:639
9
7
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
5
21:42
48:90
474:679
9
8
Tenis Dobříš
Tisknout
0
7
11:52
28:110
385:729
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2012
1
TC Realsport Nymburk 1. Vestecká sportovní
4:5
10:11
96:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sklenařík Michal (H)
15
Grunt David (H)
15
3:6
6:1
6:7
15
14
1
2
0
1
2.
Kubelka Michal (H)
9
Vidmanov Vasiliy (Z)
12
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Koníček Ondřej
4
Kronberger Zdeněk
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Hašek Josef
4
Smékal Arthur
9
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
5.
Hollegchová Michaela
3
Váchová Gabriela
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Přibylová Klára
9
Hermanová Alžběta
12
5:7
6:4
2:6
13
17
1
2
0
1
7.
Sklenařík Michal (H)
Kubelka Michal (H)
15
9
Grunt David (H)
Vidmanov Vasiliy (Z)
15
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
8.
Koníček Ondřej
Hašek Josef
4
4
Kronberger Zdeněk
Smékal Arthur
9
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Hollegchová Michaela
Přibylová Klára
3
9
Váchová Gabriela
Hermanová Alžběta
12
12
6:3
4:6
10:8
20
17
2
1
1
0
               
96
104
10
11
4
5

Soupiska TC Realsport Nymburk

jméno
nar.
BH
1
Choinski Jan (EU)
10.06.1996
33
30
2
Sklenařík Michal (H)
28.03.1994
128
15
3
Kubelka Michal (H)
18.03.1995
259
9
4
Kubala Marian
24.11.1994
366
6
5
Koníček Ondřej
25.01.1995
592
4
6
Hašek Josef
22.09.1997
518
4
7
Pácal Jiří
11.05.1994
451
6
8
Čepek Michal
29.10.1998
697
4
9
Březina Jiří
22.10.1997
1061
1
10
Frýba Filip
28.01.1999
1061
1
11
Szita Jiří
28.12.1997
1061
1
12
Goerojo Martin
11.03.1999
1061
1
21
Hollegchová Michaela
04.07.1994
525
3
22
Přibylová Klára
23.06.1995
128
9
23
Stehnová Tereza (H)
01.11.1997
349
4
24
Riegerová Tereza
01.12.1996
678
1
25
Svobodová Kateřina
07.09.1996
678
1
26
Jašková Gabriela
12.10.1998
678
1
27
Pazderová Tereza
16.07.2000
678
1

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Grunt David (H)
07.05.1996
116
15
2
Vidmanov Vasiliy (Z)
14.08.1996
188
12
3
Kronberger Zdeněk
14.08.1996
211
9
4
Smékal Arthur
30.01.1996
317
9
5
Hauba Filip
14.08.1998
1061
1
6
Podlešák Marek
13.08.1999
1061
1
7
Aunapu Igor (Z)
14.10.1998
1061
1
8
Kotlín Michael
16.03.1999
1061
1
9
Krčma Tomáš
06.09.1999
1061
1
10
Liška Lukáš Josef
04.08.1999
1061
1
11
Beneš Tomáš
09.07.2001
1061
1
12
Keller Oliver
22.01.2001
1061
1
21
Váchová Gabriela
22.04.1995
91
12
22
Hermanová Alžběta
01.11.1997
99
12
23
Kosejková Barbora
27.01.1997
128
9
24
Zapletalová Claudie
27.01.1995
525
3
25
Kohoutová Nikola
10.07.2000
678
1
26
Kohoutová Barbora
10.07.2000
678
1
27
Mokienko Anastázie
30.07.2000
678
1
28
Supová Veronika
29.04.1998
678
1