Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

59 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina I

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Králův Dvůr
Tisknout
3
1
26:14
26:14
187:121
7
2
Lokomotiva Zdice B
Tisknout
3
0
28:2
28:2
168:40
6
3
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
2
2
21:19
21:19
164:147
6
4
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
2
7:23
7:23
77:160
4
5
LTC Beroun, z.s.
Tisknout
0
4
8:32
8:32
88:216
4
6
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.5.2020 (NT do 7.6.)
2
Lokomotiva Zdice B LTC Beroun, z.s.
10:0
10:0
60:1
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hadrabová Radka
1
Duras Vincent Vaclav
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
2.
Hovorka Hugo (H)
1
Pospíšil Stanislav
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
3.
Střihavková Nela (H)
1
Macháčková Anna
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
4.
trojan max (H)
1
Tesařík Štěpán
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
5.
Hadrabová Radka
1
Pospíšil Stanislav
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
6.
Hovorka Hugo (H)
1
Duras Vincent Vaclav
1
6:1
 
 
6
1
1
0
1
0
7.
Střihavková Nela (H)
1
Tesařík Štěpán
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
8.
trojan max (H)
1
Macháčková Anna
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
9.
Hadrabová Radka
Střihavková Nela (H)
1
1
Duras Vincent Vaclav
Macháčková Anna
1
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
10.
Hovorka Hugo (H)
trojan max (H)
1
1
Tesařík Štěpán
Pospíšil Stanislav
1
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
               
60
1
10
0
10
0

Soupiska Lokomotiva Zdice B

jméno
nar.
BH
1
Blažková Barbora (H)
10.06.2011
0
1
2
Hadrabová Radka
07.01.2011
0
1
3
Kafka Michal
22.05.2011
0
1
4
Hovorka Hugo (H)
21.04.2011
0
1
5
Střihavková Nela (H)
15.03.2011
0
1
6
trojan max (H)
06.10.2011
0
1

Soupiska LTC Beroun, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hlavačka Jakub
21.05.2011
0
1
2
Duras Vincent Vaclav
01.08.2012
0
1
3
Pospíšil Stanislav
13.05.2012
0
1
4
Macháčková Anna
10.02.2011
0
1
5
Tesařík Štěpán
13.05.2011
0
1
6
Dluhoš Jáchym
22.10.2012
0
1