Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

68 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina H

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sport club Na Zámečku
Tisknout
3
0
28:2
28:2
177:57
6
2
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
3
0
28:2
28:2
176:62
6
3
Open Tennis Club
Tisknout
2
1
14:16
14:16
124:132
5
4
TK Benešov
Tisknout
1
3
13:27
13:27
131:203
5
5
Sparta Kutná Hora
Tisknout
1
2
11:19
11:19
113:136
4
6
Tenis Vlašim
Tisknout
1
2
9:21
9:21
92:149
4
7
Slavoj Žiželice
Tisknout
1
1
10:10
10:10
91:80
3
8
TK Radošovice
Tisknout
0
3
7:23
7:23
75:160
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2019 (NT do 15.5.)
1
Slavoj Žiželice Open Tennis Club
3:7
3:7
40:54
Zápis o utkání - oficiální
2
Sport club Na Zámečku TK Radošovice
10:0
10:0
62:16
Zápis o utkání - oficiální
3
Sparta Kutná Hora Tenis Vlašim
4:6
4:6
39:38
Zápis o utkání - oficiální
4
I. ČLTPK Čerčany TK Benešov
10:0
10:0
60:12
Zápis o utkání - oficiální
2
11.5.2019 (NT do 22.5.)
5
Open Tennis Club I. ČLTPK Čerčany
1:9
1:9
23:59
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Benešov Sparta Kutná Hora
4:6
4:6
41:47
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Vlašim Sport club Na Zámečku
1:9
1:9
17:56
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Radošovice Slavoj Žiželice
3:7
3:7
26:51
Zápis o utkání - oficiální
3
18.5.2019 (NT do 29.5.)
9
TK Radošovice Open Tennis Club
4:6
4:6
33:47
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Žiželice Tenis Vlašim
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
Sport club Na Zámečku TK Benešov
9:1
9:1
59:24
Zápis o utkání - oficiální
12
Sparta Kutná Hora I. ČLTPK Čerčany
1:9
1:9
27:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 (NT do 6.6.)
13
Open Tennis Club Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
I. ČLTPK Čerčany Sport club Na Zámečku
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
TK Benešov Slavoj Žiželice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
Tenis Vlašim TK Radošovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
8.6.2019 (NT do 19.6.)
17
Tenis Vlašim Open Tennis Club
0:0
 
 
 
18
TK Radošovice TK Benešov
0:0
 
 
 
19
Slavoj Žiželice I. ČLTPK Čerčany
0:0
 
 
 
20
Sport club Na Zámečku Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 (NT do 26.6.)
21
Open Tennis Club Sport club Na Zámečku
0:0
 
 
 
22
Sparta Kutná Hora Slavoj Žiželice
0:0
 
 
 
23
I. ČLTPK Čerčany TK Radošovice
0:0
 
 
 
24
TK Benešov Tenis Vlašim
8:2
8:2
54:37
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 (NT do 30.6.)
25
TK Benešov Open Tennis Club
0:0
 
 
 
26
Tenis Vlašim I. ČLTPK Čerčany
0:0
 
 
 
27
TK Radošovice Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
28
Slavoj Žiželice Sport club Na Zámečku
0:0