Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

64 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Rudná
Tisknout
3
0
25:5
25:5
162:81
6
2
Baník Příbram
Tisknout
2
1
13:17
13:17
115:125
5
3
Lokomotiva Zdice B
Tisknout
2
0
25:5
25:5
172:68
4
4
T.J. Sokol Lety A
Tisknout
2
0
25:5
25:5
173:70
4
5
T.J. Sokol Lety B
Tisknout
1
2
13:17
13:17
111:139
4
6
SK Žalov
Tisknout
1
2
11:19
11:19
96:125
4
7
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
0
3
6:24
6:24
53:159
3
8
Tenisový klub Černošice
Tisknout
0
3
2:28
2:28
63:178
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2019 (NT do 15.5.)
1
TJ Sokol Dobřichovice Baník Příbram
4:6
4:6
32:45
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Zdice B SK Žalov
10:0
10:0
60:10
Zápis o utkání - oficiální
3
T.J. Sokol Lety B T.J. Sokol Lety A
0:10
0:10
14:61
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Rudná Tenisový klub Černošice
10:0
10:0
60:20
Zápis o utkání - oficiální
2
11.5.2019 (NT do 22.5.)
5
Baník Příbram LTC Rudná
0:10
0:10
22:61
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenisový klub Černošice T.J. Sokol Lety B
2:8
2:8
37:58
Zápis o utkání - oficiální
7
T.J. Sokol Lety A Lokomotiva Zdice B
5:5
5:5
52:52
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Žalov TJ Sokol Dobřichovice
8:2
8:2
54:17
Zápis o utkání - oficiální
3
18.5.2019 (NT do 29.5.)
9
SK Žalov Baník Příbram
3:7
3:7
32:48
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety A
0:10
0:10
4:60
Zápis o utkání - oficiální
11
Lokomotiva Zdice B Tenisový klub Černošice
10:0
10:0
60:6
Zápis o utkání - oficiální
12
T.J. Sokol Lety B LTC Rudná
5:5
5:5
39:41
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 (NT do 6.6.)
13
Baník Příbram T.J. Sokol Lety B
0:0
 
 
 
14
LTC Rudná Lokomotiva Zdice B
0:0
 
 
 
15
Tenisový klub Černošice TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
16
T.J. Sokol Lety A SK Žalov
0:0
 
 
 
5
8.6.2019 (NT do 19.6.)
17
T.J. Sokol Lety A Baník Příbram
0:0
 
 
 
18
SK Žalov Tenisový klub Černošice
0:0
 
 
 
19
TJ Sokol Dobřichovice LTC Rudná
0:0
 
 
 
20
Lokomotiva Zdice B T.J. Sokol Lety B
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 (NT do 26.6.)
21
Baník Příbram Lokomotiva Zdice B
0:0
 
 
 
22
T.J. Sokol Lety B TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
23
LTC Rudná SK Žalov
0:0
 
 
 
24
Tenisový klub Černošice T.J. Sokol Lety A
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 (NT do 30.6.)
25
Tenisový klub Černošice Baník Příbram
0:0
 
 
 
26
T.J. Sokol Lety A LTC Rudná
0:0
 
 
 
27
SK Žalov T.J. Sokol Lety B
0:0
 
 
 
28
TJ Sokol Dobřichovice Lokomotiva Zdice B
0:0