Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

61 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Králův Dvůr B
Tisknout
6
1
54:16
54:16
373:180
13
2
Lokomotiva Beroun
Tisknout
5
2
54:16
54:16
389:195
12
3
LTC Slovan Kladno A
Tisknout
6
0
49:11
49:11
326:140
12
4
LTC Beroun, z.s.
Tisknout
4
3
42:28
42:28
318:262
11
5
SK Tenis Kladno
Tisknout
3
4
22:48
22:48
228:331
10
6
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
2
5
24:46
24:46
231:321
9
7
LTC Rakovník
Tisknout
0
6
12:48
12:48
123:326
6
8
TK Lány
Tisknout
0
5
3:47
3:47
66:299
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2019 (NT do 15.5.)
1
Sokol Králův Dvůr B LTC Rakovník
10:0
10:0
61:10
Zápis o utkání - oficiální
2
SK Tenis Kladno LTC Beroun, z.s.
1:9
1:9
30:58
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Slovan Kladno B LTC Slovan Kladno A
0:10
0:10
9:60
Zápis o utkání - oficiální
4
Lokomotiva Beroun TK Lány
8:2
8:2
59:23
Zápis o utkání - oficiální
2
11.5.2019 (NT do 22.5.)
5
LTC Rakovník Lokomotiva Beroun
1:9
1:9
16:60
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Lány LTC Slovan Kladno B
0:10
0:10
20:61
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Slovan Kladno A SK Tenis Kladno
10:0
10:0
60:8
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Beroun, z.s. Sokol Králův Dvůr B
4:6
4:6
35:46
Zápis o utkání - oficiální
3
18.5.2019 (NT do 29.5.)
9
LTC Beroun, z.s. LTC Rakovník
8:2
8:2
56:21
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Králův Dvůr B LTC Slovan Kladno A
4:6
4:6
39:47
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Tenis Kladno TK Lány
9:1
9:1
58:12
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Slovan Kladno B Lokomotiva Beroun
0:10
0:10
10:60
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 (NT do 6.6.)
13
LTC Rakovník LTC Slovan Kladno B
4:6
4:6
26:46
Zápis o utkání - oficiální
14
Lokomotiva Beroun SK Tenis Kladno
10:0
10:0
60:22
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Lány Sokol Králův Dvůr B
0:10
0:10
0:60
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Slovan Kladno A LTC Beroun, z.s.
8:2
8:2
56:27
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 (NT do 19.6.)
17
LTC Slovan Kladno A LTC Rakovník
9:1
9:1
58:10
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Beroun, z.s. TK Lány
10:0
10:0
61:11
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Králův Dvůr B Lokomotiva Beroun
5:5
5:5
49:47
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno B
6:4
6:4
46:41
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 (NT do 26.6.)
21
LTC Rakovník SK Tenis Kladno
4:6
4:6
40:45
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Slovan Kladno B Sokol Králův Dvůr B
1:9
1:9
22:58
Zápis o utkání - oficiální
23
Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s.
8:2
8:2
56:30
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Lány LTC Slovan Kladno A
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 (NT do 30.6.)
25
TK Lány LTC Rakovník
0:0
 
 
 
26
LTC Slovan Kladno A Lokomotiva Beroun
6:4
6:4
45:47
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Beroun, z.s. LTC Slovan Kladno B
7:3
7:3
51:42
Zápis o utkání - oficiální
28
Sokol Králův Dvůr B SK Tenis Kladno
10:0
10:0
60:19
Zápis o utkání - oficiální