Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

BABY PZ - C Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Klatovy
Tisknout
5
0
27:3
27:3
170:63
10
2
Lokomotiva Plzeň A
Tisknout
4
1
25:5
25:5
168:50
9
3
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
3
2
18:12
18:12
139:123
8
4
LTC Domažlice
Tisknout
2
3
10:20
10:20
98:159
7
5
TK FUNTOM Dobřany
Tisknout
1
4
5:25
5:25
79:166
6
6
TK Horažďovice
Tisknout
0
5
5:25
5:25
79:172
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
12.5.2019
5
Lokomotiva Plzeň A TK Škoda Plzeň B
6:0
6:0
36:10
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kaslová Sofie
1
Stuna Ondřej
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
2.
Krisman Vojtěch
1
Kouba Jáchym
1
6:2
 
 
6
2
1
0
1
0
3.
Hrabáková Kateřina
1
Hůrka Marek
1
6:2
 
 
6
2
1
0
1
0
4.
Sedlák Kryštof
1
Lepková Stella
1
6:2
 
 
6
2
1
0
1
0
5.
Kaslová Sofie
Hrabáková Kateřina
1
1
Stuna Ondřej
Lepková Stella
1
1
6:0
 
 
6
0
1
0
1
0
6.
Krisman Vojtěch
Sedlák Kryštof
1
1
Kouba Jáchym
Hůrka Marek
1
1
6:4
 
 
6
4
1
0
1
0
               
36
10
6
0
6
0

Soupiska Lokomotiva Plzeň A

jméno
nar.
BH
1
Kaslová Sofie
29.08.2010
0
1
2
Krisman Vojtěch
01.05.2010
0
1
3
Hrabáková Kateřina
25.05.2010
0
1
4
Sedlák Kryštof
19.02.2010
0
1
5
Řehoř Benjamín
30.03.2012
0
1
6
Řežábková Tereza
16.08.2010
0
1
7
Šedivcová Liliana
15.09.2011
0
1
8
Křivanec Lukáš
15.06.2010
0
1
9
Horvát Jan
18.05.2010
0
1
10
Kotlan Radim
19.02.2010
0
1
11
Trnka Filip
23.02.2010
0
1
12
Krismanová Vanda
01.05.2010
0
1

Soupiska TK Škoda Plzeň B

jméno
nar.
BH
1
Kaprál Filip
04.04.2010
0
1
2
Stuna Ondřej
25.02.2011
0
1
3
Kouba Jáchym
28.12.2011
0
1
4
Hůrka Marek
19.06.2011
0
1
5
Lepková Stella
15.09.2010
0
1
6
Slámová Anna
26.04.2010
0
1
7
Kyklhorn Jan
14.01.2011
0
1
8
Drdácký Matěj
28.12.2010
0
1
9
Brejcha Jan
01.09.2011
0
1
10
Lacková Vivien
16.08.2010
0
1
11
Juppová Rozálie
23.11.2010
0
1